Подорожувати сьогодні модно. Робити це можна навіть не покидаючи своєї держави. Адже і в Україні багато цікавих об'єктів, які варто побачити кожному громадянину. Тут є такі місця, куди приїжджають навіть іноземці. Львів – один з таких пунктів.

Не варто й говорити про історію міста та  безліч фактів з ним пов'язаних. Величезна кількість наших співвітчизників з різних областей прибуває до Львова о різні сезони року, щоб побачити своїми очима архітектуру, пам'ятки, храми, собори, музеї, старовинні вулички і парки. Тут відмінно можна відпочити взимку, отримати масу вражень в літній сезон.

Однак, в який би час року ви не вирушили до Львова, у вас буде одна проблема - де ж зупинитися на пару днів?

Відразу ж пригадується готель. Однак номера сьогодні в готелі коштують досить дорого. Зрозуміло, якщо у вас є зайві кошти, то цей варіант цілком підійде вам. Але для бажаючих заощадити, такі порожні розтрати ні до чого.

Деякі зупиняються у своїх рідних або друзів. Це досить зручне рішення. Однак не всі можуть похвалитися наявністю таких знайомств. У цьому випадку вам доведеться все ж таки самотужки вирішувати питання проживання.

Сьогодні багато власників квартир здають їх подобово - на 1-3 дні. У деяких випадках можна домовитися і на п'ять-сім днів. Це відмінний варіант,  для тих хто планує відвідати Львів на вихідних і не затримуватися довго в місті.

Підібрати квартири подобово Львів можна на порталі «Власне». Тут у вас є можливість зняти житло без участі посередників, що теж значно заощадить кошти.

Ресурс зручно структурований. Тут можна з комфортом переглянути каталоги і підібрати оптимальні варіанти. Щоб не витрачати час на вивчення всіх пропозицій, можна скористатися системою фільтрів. Тут ви просто відразу вказуєте найбільш важливі параметри – ціновий діапазон, район, наявність в кімнаті якихось конкретних предметів (ТВ, пральна машинка, посуд, білизна, Інтернет).

Деякі хочуть заздалегідь забронювати квартиру, ще до приїзду до Львова. Про це можна домовитися з власниками житла. Ви можете не переживати, що ви отримаєте квартиру в поганому стані або що обстановка в ній не буде відповідати тій, що заявлена в характеристиці. Всі оголошення на ресурсі забезпечені фотографіями. Таким чином, можна переконатися, що в квартирі нормальний ремонт та меблі, наявна потрібна вам техніка.

Добова оренда набагато зручніше, ніж всі інші варіанти. Вартість житла досить демократична, при цьому якість проживання досить приваблива. Тут до вас не підселять сусідів, як у гуртожитках. Вам не потрібно буде обмежувати рідних чи друзів, або переплачувати за сервіс як в готелі.