Щоб підключити інтернет в Рівному, багато зусиль не потрібно – свої послуги жителям міста пропонують різні провайдери. Однак слід дуже уважно вивчати їх пропозиції, оскільки для більшості користувачів важливі не тільки ціни, а й стабільність наданого підключення.

З цієї точки зору оптимальним варіантом є послуги компанії Рінет. Якщо розглядати домашній інтернет, то абоненти можуть вибрати один з декількох вигідних безлімітних тарифів. Для людей, які використовують підключення до глобальної мережі виключно в інформаційних цілях, підійде найбільш економний пакет послуг зі швидкістю передачі даних до 25 Мбіт/с – його вартість дорівнює всього лише 65 грн/міс. А ось любителі барвистих онлайн-ігор та інших мультимедійних розваг оцінять тариф «Форсаж-100», який передбачає надання доступу зі швидкістю 100 Мбіт/с всього за 100 гривень на місяць.

Провести інтернет в офіс з компанією Рінет також неймовірно просто, оскільки нові абоненти можуть користуватися базовим пакетом послуг безкоштовно протягом перших двох місяців. Згодом їм надається можливість вибирати один з безлімітних тарифних планів зі швидкістю передачі даних від 10 до 100 Мбіт/с.

Як і інші прогресивні інтернет-провайдери Рівного, компанія Рінет використовує технологію FTTB, яка дозволяє добитися виняткової стабільності підключення та мінімізації кількості помилок. Вона передбачає прокладання до будівлі оптоволоконного кабелю – ця процедура використовується в більшості країн світу за рахунок високого рівня надійності і можливості організації високошвидкісного підключення.

Компанія Рінет також пропонує підключити інтернет в Клевані. При цьому тарифні плани майже не відрізняються від тих, якими можуть користуватися жителі обласного центру – мінімальна абонплата становить 70 гривень на місяць. Однак швидкість передачі даних при підключенні у Клевані повністю відповідає описаній вище – користувачі можуть вибирати пакети аж до 100 Мбіт/с.

Якщо ви користуєтеся інтернетом в Рівному, то вас також може зацікавити високоякісне цифрове телебачення. Компанія Рінет пропонує ряд доступних пакетів послуг, в які входить до 130 каналів в HD-якості, а також онлайн-кінозали та багато інших додаткових сервісів.

Тарифи на Інтернет не фіксуються жорстко – компанія Рінет пропонує безліч акцій, які допомагають абонентам істотно скоротити рівень витрат. Так, якщо ви допоможете своєму другові підключитися до глобальної мережі за допомогою одного з наших тарифних планів, то отримаєте бонус у розмірі 100 грн, які зараховуються на ваш особовий рахунок. Чим більше ваших друзів будуть користуватися Інтернетом від Рінет, тим дешевше вам буде обходитися високошвидкісне підключення.

Переходячи до нас від інших інтернет-провайдерів Клевані або Рівного, ви отримаєте в подарунок місяць безкоштовного підключення, що дозволить вибрати оптимальну швидкість передачі даних на майбутнє. Якщо ви вже користуєтеся нашим інтернетом у Клевані, але не вистачає швидкодії, то ви можете змінити тарифний план і отримати при цьому приємний бонус.

Крім того, компанія Рінет пропонує безліч подарунків і спеціальних акцій для своїх абонентів. Проте якість послуг високо оцінюється абонентами не завдяки лише цьому. При виникненні неполадок технічні фахівці швидко виїжджають на місце аварії і усувають пошкодження протягом мінімального часу, забезпечуючи безперервний високошвидкісний доступ в Інтернет.

Співпрацюючи з компанією Рінет, ви отримуєте ще більше переваг, не збільшуючи свої витрати!