• Львів’яни продвожують збирати нагороди на світовій першості з вільної боротьби (ФОТО)
16:00, 14 вересня 2015 р.

На світових змаганням у американському Лас-Вегасі, українка Оксана Гергель у ваговій категорії до 60 кг здобула золоту медаль.

Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Крім того, бронзові нагороди до скарбнички збірної України виборов вихованець Львівського училища фізичної культури Василь Шуптар. Спортсмен здобув вольову перемогу над призером двох останніх чемпіонатів Азії індусом Барангом Барангом.

Нагадаємо, нещодавно Тетяна Кіт (55 кг) і Юлія Ткач (63 кг) здобули бронзові медалі на чемпіонаті світу з боротьби.

Львів’яни продвожують збирати нагороди на світовій першості з вільної боротьби (ФОТО), фото-1