• Українці здобули перемогу у матчі з Білорусією на стадіоні «Арена Львів». Огляд голів
ВІДЕО
23:00, 5 вересня 2015 р.

ВІДЕО

Збірна України з футболу впевнено перемогла Білорусь у кваліфікації до Євро-2016. Як це було, пропонуємо подивитися в огляді.

У пешому таймі підопічні Михайла Фоменка забили три голи.

Перший гол забив Артем Кравець. Це сталося на 7 хвилині зустрічі:

Андрій Ярмоленко. 30 хвилина:

Євген Коноплянка з пенальті забиває гол на 40 хвилині:

У другому таймі, на 62 хвилині Сергій Корніленко забиває м’яч у ворота збірної України:

Джерело фото: ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Як бачимо, Національна збірна України з футболу у Львові здобула впевнену перемогу у відбірковому матчі до Євро-2016 над збірною Білорусії. 3:1 на нашу користь.

Наступний тур збірна Україна проведе в словацькій Жиліні. Матч відбудеться у вівторок.