Навіщо купують і продають автомийки

Автомийки - бізнес не новий, своїм корінням він іде в першу половину двадцятого століття, але як і раніше залишається затребуваним. Фахівці стверджують, що такий бізнес продовжує розвиватися. Особливо це актуально для регіональних ринків. Щоб зрозуміти, чому так нерідко автомийки купуються і продаються, давайте розглянемо всі позитивні і негативні сторони цього бізнесу.
Плюси
Гарантований попит
Авторинок в містах нашої країни продовжує збільшуватися. Сьогодні майже в кожній родині присутня автомобіль, який потрібно мити хоча б раз на місяць. Зараз характерна така тенденція: зростання кількості машин відбувається швидше, ніж зростання кількості автомийок, у зв'язку з цим черги перед мийками не диво.
Дохід і привабливість для інвестицій
У плані інвестицій автомийки досить популярні. За даними інтернет-порталу BеBoss.ru, автомийки в цьому компоненті перевершують тільки салони краси та інтернет-магазини.
Простота в управлінні
Купівля-продаж бізнесу в цій сфері відбувається швидко, через те, що в цьому бізнесі немає особливих технічних труднощів: немає залежності від постачальника, немає проблем з пошуком робітників.
Рентабельність
Середньостатистична рентабельність автомийки - 50%. Статті основних витрат: податкові виплати, заробітна платня. Обладнання, варто визнати, дороге, але зазвичай якiсне.
Розширення мережі
У разі успіху можна клонувати ваш бізнес, створити мережу автомийок або франшизу.
Мінуси
Бюрократія
Від цього нікуди не дітися. Продаж готового бізнесу і його покупка вимагає чималих зусиль і часу на оформлення документації: ліцензії на бізнес, орендне місце.
Час
Відкриття бізнесу – вiдповiдальний та тривалий процес, тільки на оформлення землі може піти кілька років. Звичайно, будівництво та отримання офіційних документiв можливо робити одночасно, але останнім часом посилився контроль за дотриманням нормативних приписів.
Найбільш ймовірні проблеми при купiвлi автомийки:
─ проблема із земельною ділянкою;
─ узгодження будівництва. Число погоджень може налічувати кілька десятків.
─ пошук приміщення;
─ підключення до інженерних мереж.
За матеріалами BeBoss.ru

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)