• Львівські параолімпійці допомогли збірній Україні вибороти друге місце на Чемпіонаті світу з плавання
16:15, 29 липня 2015 р.

Нещодавно у шотландському місті Глазго завершився Чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. На турнір завітало понад 600 учасників з-понад 68 країн світу.

Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу ЛОДА.

У складі збірної України у змаганнях взяли участь троє представників Львівщини: Мар’ян Квасниця, а також Антон та Марина Стабровські.

Найкращим серед львів’ян став Мар’ян Квасниця, який виступав серед плавців із порушеннями опорно-рухового апарату. В його доробку дві нагороди світового ґатунку – срібна медаль з плавання на спині на дистанції 100 м та бронзова нагорода з плавання вільним стилем на дистанції 400 м. До слова, своїм успішним виступом на світовій першості львів’янин здобув ліцензію на право брати участь у Паралімпійських іграх, які відбудуться в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Загалом, національна команда України 63 медалі. Зокрема, у здобутку українців 21 золота, 27 срібних та 15 бронзових нагороди. Такий результат дозволив нашій збірній посісти 2 загальнокомандне місце.