Апартаменти на вершині хмарочоса з прекрасним видом на барвисту мозаїку дахів, сітку жвавих вулиць, щоб насолодитися захоплюючими видами і красиві заходи сонця – це мрія не одної людини. Однак така розкіш дорого коштує, за комфортабельний "люкс з видом" вам доведеться платити не в два, не три, а цілих в п'ять разів більше, ніж купити квартиру під Києвом такого ж розміру в звичайному блоці.

Поки 2/3 пропонованих до продажу квартир, розташовані на першому, другому, третьому або четвертому поверсі. Цей результат, однак, не дивує; розрахунок показує, що близько 70% житлових будинків в нашій країні, в яких знаходяться пропоновані до продажу приміщення, налічує до 4 поверху у висоту.

Квартири на поверхах від 1 до 4 є серед найпоширеніших в країні. Їх ціни є найближчі середнього, обчислюваного для кожного з міст. Помітний виняток становлять лише квартири, розташовані на 4-му поверсі в будинках без ліфта; з-за того, що вимагають від жителів частого подолання декількох сходинок, вони, як і квартири на першому поверсі, на кілька десятків відсотків дешевше квартир, розташованих на 1-3 поверхах.