Як підібрати дитячі сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри – головний аксесуар літа!!! Використовуючи їх, ми підкреслюємо свою індивідуальність, створюємо образ. Як підібрати сонцезахисні окуляри за формою обличчя, щоб сховати його недоліки і підкреслити достоїнства? Як вибрати окуляри, щоб вони прикрашали обличчя, а не навпаки. Для того, щоб Ваша покупка радувала Вас і дитину, необхідно при виборі дитячіх окулярів дотримуватися деяких правил. Тут можна подивитись ще і дитячий одяг https://babystores.com.ua/detki-0-24-mesyaca.

Правила підбору сонцезахисних окулярів

Для початку подивимося, щоб визначити форму обличчя. Схематично форми дитини можуть бути у вигляді овалу, кола, квадрата, трикутника (широкий лоб і вузький довгий підборіддя, виражені скули), ромба (найширша частина — вилиці, лоб і ширина щік), трапеції (широкі щоки, а лоб більш вузький). Ще потрібно визначити великі або дрібні риси обличчя - все це дуже важливо.

Ширина очок

Вибирайте окуляри, які по ширині відповідають обличчю. Краї оправи повинні трохи виступати за межі обличчя (не більше 1 см).

На широких обличах окуляри не повинні виступати ширше обличчя, щоб візуально не збільшувати його ширину, а на вузьких навпаки — трохи ширше скронь, щоб обличчя злегка розширити. Тобто у кола і квадрата ширина очок дорівнює ширині обличчя; у овалу — трохи ширше; у ромба, трапеції, трикутника ширина очок дорівнює самій широкій частині обличчя.

Масивність оправи і завушників повинна бути урівноважена рисам обличчя. Великим рисам і широким обличчям підійдуть більш масивні окуляри, тонким рисам і вузьким обличчям — більш тонкі, витончені окуляри.

Обов’язково зайдить на сайт дитячого дягу для дітей від двох до трьох років - https://babystores.com.ua/detki-2-goda-5-let.

Висота перемички (перенісся)

Висока перемичка подовжує обличчя, тому підходить широким обличчям (квадрат, коло, трапеція, ромб), низька — трохи вкорочує (підходить для овалу, трикутника). Крім того, висока перемичка подовжує ніс або широкий ніс може зробити вже.

Форма обличчя і очок

При виборі окулярів, необхідно користуватися простим правилом – форма окулярів не повинна повторювати форму обличчя - кругле обличчя не підбираємо круглі окуляри, на квадратне — квадратні і т. д. Овальної форми обличчя підійде практично все, обмежень ніяких немає.

Скористайтеся наступними порадами:

- Перевірте, чи достатньої довжини заушники. Закруглений кінець заушника повинен огинати вухо. У деяких моделях бувають прямі заушники, які не повинні облягати вухо.

- Перевірте стан носоупорів, чи комфортно дитина їх відчуваєте. Чи надійно вони фіксують окуляри, не тиснуть на ніс?

- Надівши окуляри, попросить дитину нахиліть голову, повернуть її вправо-вліво. Якщо окуляри підібрані правильно, то вони залишаться на місці.

Ну, і звичайно головне правило – в обраних окулярах - дитина повинна відчувати себе впевнено і комфортно!!!

Більше модного одягу для хлопчиків та дівчат на сайті дитячого одягу BabyStores.com.ua - https://babystores.com.ua/detki-5-10-let.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі