Страхування домашнього майна – особливий вид економічних відносин, який забезпечує страховий захист людей та їх майна від різного роду небезпек. Воно, як система захисту майнових інтересів громадян, організацій і держави є необхідним елементом сучасного суспільства. Страхування каско забезпечить захист вашої фінансової стабільності, впевненого та спокійного життя.

Зараз мати вдома телевізор, комп’ютер або кондиціонер вже давно не розкіш, а необхідність.

Однак навіть банальне залиття здатне сильно пошкодити майно, що перебуває у вас вдома. А купити нову побутову техніку або відремонтувати її - це досить витратні заходи. Крім того, гроші доведеться вилучати з сімейного бюджету. Обставини можуть скластися абсолютно непередбачувані, і платити за новий комп'ютер або телевізор замість вкрадених, вам також доведеться зі свого гаманця. Саме тому страхові компанії  пропонують вам найбільш простий вихід заощадити свої гроші - укласти договір страхування домашнього майна і не турбуватися за свою власність!

Страховий випадок – це подія, передбачена страховим договором, із настанням якої виникає обов'язок страховика здійснити страхову виплату страхувальнику. Майно може застраховуватись від наступних подій:

  • підпалу застрахованого майна,
  • стихійних лих,
  • вандалізму,
  • механічних пошкоджень.

Договір страхування може укладатися як за окремими ризиками, так і повним пакетом ризиків. Існує кілька варіантів страхування - ви можете обрати комбінацію ризиків, яка є актуальною для вас.

На яку суму може бути застраховане майно?

Про розмір страхової суми ви домовляєтесь разом з вашим страховим менеджером. Вона залежить від вартості предметів інтер’єру на момент укладення договору.

Можна умовно виділити наступні групи об'єктів страхування домашнього майна: предмети інтер’єру; одяг, взуття; радіо - телеапаратура; електроприлади; музичні інструменти; фото- і кіноапаратура; посуд і предмети сервірування столу; ювелірні вироби. Не приймаються на страхування: предмети релігійного культу; тварини; документи (письмові акти, що мають юридичне значення); грошові знаки.

Застрахувати майно може будь-який член родини, який досяг повноліття.

Домашнє майно вважається застрахованим на території, зазначеній у договорі страхування. Якщо воно вилучається з цієї території, то страхування щодо нього припиняється, якщо інше не обумовлено в договорі страхування.