Переваги:

У першу чергу гбо львів актуально у зв'язку з постійно зростаючими цінами на бензин. Виходом з даного положення є перехід заправку свого авто газом. Газ є високооктановим паливом з кількістю октанов близько 105. В результаті не виникає детонації при різних режимах роботи, відбувається значне зменшення кількості відпрацьованих газів. Також досвід експлуатації газового обладнання доводить зменшення випадків загоряння в порівнянні з бензиновими двигунами. У разі витоку газу з'являється сильний запах, який важко не відчути, а ось витік бензину деколи можна не помітити. При пошкодженні газової магістралі подача газу зупиняється мультиклапаном, а сам газовий балон має велику міцність до руйнування.

Недоліки:


У холодну пору запустити систему на газу не вийде; 7% -ве зменшення потужності двигуна; зменшення вільного місця в багажнику; збільшення загальної маси авто на 25-30 кілограм. Також необхідно стежити, щоб автомобіль не перегрівався, оскільки температура навколишнього середовища впливає на рівень тиску. Навіть незначне збільшення температури, при повністю заправленому балоні, може різко збільшити тиск. Однак існує спеціальний пристрій, який перекриває канал заправки при наповненості балона на 80%, решта 20% служать парової подушкою.

Установка ГБО 4, 5 поколінь


ГБО-4 відповідає з роботою контролера бензину. ЕБУ який в потрібний момент зупиняє роботу форсунок бензину, і внісши свої зміни, здійснює управління газовими форсунками. При якісній налаштуванні ГБО, ЕБУ буде працювати не бачачи підміни.

ГБО-5 Після появи ГБО-4, володарі цих систем вважали, що якість системи досягло межі. Однак прогрес не стоїть на місці, випускаються нові автомобілі, з новими розробками моторів, на які неможливо поставити ГБО 4-го покоління і таким чином з'явилося нове обладнання 5-го покоління.

Витрата:

Стосовно витрати:
все залежить від правильності встановлення та налаштування газового обладнання. В результаті газовий витрата або відповідає бензиновому, або збільшується на 10% - 20%. Також витрата залежить від сезону, стилю водіння, конструкції двигуна і ГБО.