Затишна та тепла оселя  − мрія кожного громадянина України. Особливо відчувається необхідність тепла у зимовий період. Для отримання теплової енергії актуальним на сьогоднішній день є використання такої опалювальної техніки, як твердопаливний котел. Незалежний від природного газу, що надає держава, він дозволить значно економити бюджет кожної родини.

Твердопаливний котел належить до класу опалювальної техніки та здійснює роботу з обігріву приміщень за рахунок твердого палива. Ним можуть бути:

  • дрова, як цільні, так  і подрібнені;
  • пеллети (дров’яні гранули);
  • вугілля;
  • торф.

Перераховані енергоресурси розміщують у спеціальну камеру, де і відбувається їх спалення. Отримане тепло може утворюватися у результаті горіння дров та вугілля або ж ще й завдяки газу з деревини, який виділяє тверде паливо.

За своєю конструкцією твердопаливні котли від «Теплогранд» виготовляються з надійних, довговічних, сучасних та стійких до ушкоджень матеріалів. Такі котли не потребують газопостачання, а більшість з них являє собою ще й енергонезалежні моделі. Устаткування, в якому встановлені регулювальники повітря (вентилятори), потребує електроживлення незначних об’ємів.

Використовувати твердопаливні котли жителі м.Львів та Львівської області можуть як у ролі основної опалювальної техніки, і в якості резервної. Якщо такий пристрій виступає додатковим, то він дозволить економити витрати газового котла. Ц, в свою чергу, позитивно відобразиться на витратах за послуги за користування природним газом. Особливо актуальним це питання є у теперішній час, коли у державі введений розподіл рівня тарифів у залежності від використаного об’єму газу.

Класифікація

У інтернет-магазині компанії «Теплогранд» жителі Львова та області можуть вибрати найоптимальніший варіант твердопаливного котла і замовити оперативну доставку обладнання. Для цього достатньо переглянути асортимент та характеристики котлів або ж проконсультуватися з досвідченими менеджерами. Співпраця з перевіреними виробниками дозволяє виконати замовлення найбільш якісного та довговічного устаткування.

Для тих львів’ян, які згодні здійснювати завантаження твердопаливного котла кожні 2-3 години, у магазині можна замовити традиційні прилади. Вони не залежать від електричного живлення, мають механічний терморегулятор, за конструкцією схожі з піччю, вважаються довговічними та надійними. Обслуговування потребує постійного чищення димаря від сажі, а внутрішньої площини – від золи.

Якщо споживачі бажають придбати прилад, який не доведеться заправляти твердим паливом дуже часто, то підійдуть піролізні (газогенераторні) котли, які є у наявності у «Теплогранд». Вони здатні підтримувати роботу до 12 годин на одній загрузці. Досягається таке явище завдяки спалюванню не тільки дров, але й газу, що вони виділяють. Він переміщується у нижню камеру, де усі шкідливі гази розпадаються під дією високої температури.. У камері вона складає 1000-1200°С. У таких зручних котлах можна спалювати габаритні дрова. Це дозволяє економити на затратах праці для підготовки палива. Піролізні прилади мають найвищий рівень ККД, що досягає 90-92%.

У якості основного твердопаливного котла для підтримання середньої температури приміщень та уникнення прояву цвілі у літніх кухнях, дачних будиночках та нежилих будовах можна використовувати котли верхнього горіння. Така техніка здатна працювати без додаткового завантаження від 2 до 5 діб, не потребує частого обслуговування та відноситься до котлів тривалого горіння.

У разі виникнення питання, яке ж паливо використовувати для устаткування, оптимальним рішенням буде застосування найдешевшого та найдоступнішого палива у регіоні споживача. Наприклад, на заході держави більш залучають деревину, а на сході − вугілля.

Замовлення

Процес замовлення обраного котла доволі простий: за допомогою сайту або спілкування з менеджерами компанії «Теплогранд» необхідно визначитися з типом та моделлю котла. Після цього слід обрати зручний спосіб оплати та доставки. На поточний момент діють спеціальні умови доставки для м.Львів та Львівскої області. Через 2-3 дні покупці зможуть насолоджуватися привезеним твердопаливним котлом з чавуну або сталі.