Стильний ігровий корпус Cyber Corsair C-01 - новинка на вітчизняному ринку. Аксесуар виконаний в сучасній дизайнерській техніці: багато деталей виготовленіо з металу, гвинтові кріплення приховані від сторонніх очей, а передня панель ззовні схожа на шоломи трансформерів із знаменитого однойменного фільму. Виробники позиціонують Cyber Corsair C-01 як одного з найкращих комп'ютерних корпусів із середнім ціновим діапазоном: за своїми експлуатаційними характеристиками він випереджує багатьох конкурентів, хоча має і недоліки. Але про все по порядку.

Дизайн

Відмінна особливість Cyber Corsair C-01 - футуристичні форми, немов взяті з голлівудських фільмів про роботів та прибульців. Ці комп'ютерні корпуси мають передню панель, яка, за допомогою прямих ліній, розділена на кілька площин. Головним об'єктом композиції є центральний нижній прямокутник, пофарбований у чорний колір, і завдяки чому помітний на корпусах білого і червоного кольорів. Над прямокутником розміщений логотип серії моделей Cyber ​​Corsair.

Корпус має дві кнопки - включення і перезавантаження - і два індикатори - Power і HDD. Його передня панель виконана з пластика, а бокові панелі - зі сталі. Також сталь використана для виготовлення шасі, що надає виробу додаткову стійкість. Щоб відкрити доступ до електронної «начинки» корпусу, треба демонтувати його бічну стінку.

Вага та розміри

Маса і габарити ігрового корпусу відповідають параметрам типорозміру MidiTower. Вага виробу становить 5,4 кг, висота досягає 475 мм, ширина - 205 мм, довжина - 520 мм. Завдяки таким відносно компактним розмірам, корпус легко поміщається в спеціальну нішу комп'ютерного столу. Товщина шасі аксесуара - 0,6 мм.

Система охолодження

Корпус не обладнаний вбудованими вентиляторами, проте, оснащений вентиляційними отворами в місцях, відведених під монтаж додаткових вентиляторів. Відтак, по одному вентилятору типорозміру 120 мм можна встановити на передній, бічний і задній панелях. На верхній панелі можуть бути встановлені відразу два таких вентилятора, а на задній може додатково розміститися більш потужний вентилятор типорозміру 140 мм.

Виробник рекомендує використовувати фірмовий блок живлення, проте підійдуть і інші. У корпусі немає вікна для кріплення кулера CPU. Тим не менш, можлива установка високого кулера: максимальна висота охолодження процесора -170 мм.

Технічні параметри

Що стосується електронної «начинки», то Cyber ​​Corsair C-01 підтримує форм-фактори материнських плат: ATX і Micro ATX. Корпус обладнаний одним зовнішнім відсіком типорозміру 5,25 дюймів і трьома по 3,5 дюймів кожен: одним зовнішнім і двома внутрішніми. Також аксесуар оснащений чотирма відсіками SSD типорозміру 2,5 дюймів. Для установки додаткових модулів Cyber ​​Corsair C-01 має 7 слотів розширення. Максимальна довжина відеокарти, яку можна встановити - 400 мм.

Аксесуар обладнаний двома портами USB 2.0 і одним - USB 3.0. Поруч з ними знаходяться роз'єми для навушників та мікрофону.

Резюме

В цілому, Cyber ​​Corsair C-01 - це ATX корпус, який справляє враження добротного iгрового корпусу в середньому ціновому діапазоні. На тлі конкурентів виріб виділяється своїм мінімалістичним дизайном, а також широкими можливостями для його модернізації. Кілька зовнішніх і внутрішніх відсіків різного типорозміру і велика кількість слотів розширення дозволяють легко налаштовувати функціональні можливості комп'ютера. Модель Cyber ​​Corsair C-01 - знахідка для тих геймерів, хто хоче модернізувати «залізо» під свої потреби за оптимальною ціною.

Придбати Cyber ​​Corsair C-01 можливо у фірмовому інтернет-магазині Shop.dts.ua від виробника.