• Головна
  • Домашня тварина і переїзд на нове місце проживання
23:03, 9 липня 2015 р.

Домашня тварина і переїзд на нове місце проживання

Ура! Переїзд, але чи для всіх це є так радісно. Крім подорожей у відпустку щорічно багато американців перебувають в дорозі, переїжджаючи на нове місце проживання. Разом з ними залишають обжите місце і вихованці. Незважаючи на стрес від переїзду, вони змушені звикати до нового місця проживання і сусідському оточенню.

Переїзд легко дезорієнтує домашніх тварин, тому вони тікають, губляться і не знаходять дорогу додому. Щоб не втратити вихованця під час переїзду, тримайте його під постійним контролем. У період метушні запаковування та розпаковування речей закривайте його в маленькій кімнаті, наприклад у ванній, пральнею або (стосується тільки собак) випускайте у двір, огороджений надійним парканом. Аби собака не нервувати, оточіть її знайомими речами, наприклад підстилкою, на якій вона зазвичай спить, улюбленими іграшками, килимком. «Навіщо потрібні такі зайві запобіжні заходи?» - Запитаєте ви. Саме в цей період тварини найчастіше губляться. Люди приходять і йдуть, залишаючи двері відкритими і лякаючи тварин шумом. Кішки в цьому сум'ятті намагаються сховатися і, зрештою, можуть виявитися в коробці або внугрі меблів в їдучому вантажівці. Я знаю кота, який провів два місяці всередині дивана до того, як його знайшли. Він був худий, як скелет, але живий.

Трапляється, що вихованців просто забувають на старім місці. Вони повільно і болісно голодують, хворіють, виявляються абсолютно безпорадними і (якщо пощастить) швидко вмирають від евтаназії в притулку для тварин. Буває, що домашніх тварин передають як додаток до житла новим господарям. Наприклад, один з моїх друзів купив будинок у жінки, яка переїжджала жити до Франції. Коли вони в'їхали в будинок, то виявили там двох залишених кішок, які очікують їх, і записку від їх колишньої господині, в якій прочитали, що прокляті, якщо не подбають про ці крихтах. Ось таким чином господиня тварин переклала свою відповідальність за них на інших людей!

У домашніх тварин, у яких часто змінюються господарі (в результаті розлучення, одруження, народження, смерті і т.д.), розвивається непередбачуваний характер і, отже, поведінкові проблеми, які не подобаються нікому. Внаслідок психологічних причин тварина перебуває в стресовому стані і втрачає почуття власну безпеку. Тому спробуйте максимально оточити вихованця своєю любов'ю і турботою, коли відбуваються зміни у вашому життєвому укладі або поворотні моменти долі.

На жаль, навіть самі люблячі господарі іноді змушені віддавати вихованців у чужі руки внаслідок домашніх проблем, алергії, несумісності і т.п. Якщо ви зіткнулися з такою необхідністю, візьміть до уваги рекомендації, як знайти вихованцеві хороший будинок, підготовлені Товариством захисту тварин (слідують далі). Дані рекомендації також стануть в нагоді тим, хто ищет хозяев народилися цуценятам або кошенятам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...