Як орендувати конференц-зал на сайті uConf?

Дуже часто організатори конференцій або керівники фірм зіштовхуються з тим, що потрібно зібрати велику кількість людей в одному місці і провести запланований захід. Навіть у Києві не завжди можна знайти відповідний конференц-зал для такої цілі, не кажучи вже й про інші обласні центри.

Для того, щоб пошук приміщення не займав багато часу, був створений сайт uConf.com.ua - онлайн-каталог конференц-залів Львова. На сайті вже є три великих міста України: Київ, Одеса, Львів. Надалі планується додати кожен обласний центр України, щоб люди з усіх куточків нашої країни могли в найкоротші терміни знайти приміщення для проведення конференцій, семінарів, тренінгів або особистих зустрічей.

Оренда конференц-залу у Львові

Для того, щоб заздалегідь знайти необхідне приміщення, потрібно скористатися пошуком на сайті. Оренда конференц-залу у Львові нічим не відрізняється від такої ж процедури в Києві. Ви знаходите потрібний зал, а потім натискаєте на кнопку "Зарезервувати зал". Якщо вам потрібно якнайшвидше вирішити питання оренди, то необхідно самим зателефонувати в обраний зал. Для цього на сторінці опису є кнопка "Показати контакти", де є кілька номерів телефону.

Крім опису залу на сайті є і сторінка компанії, якій належить приміщення. Якщо ми говоримо про оренда конференц-залу Львів, то найчастіше цим займаються менеджери готелів, адже більшість готелів обладнані одним, або кількома конференц-залами. Постояльці в готелях рідко користуються цими послугами, тому керівникам доводиться шукати інші варіанти здачі в оренду свого приміщення.

Устаткування

Після того, як ви знайдете відповідний конференц-зал, потрібно подивитися, яке обладнання надає орендар і чи входить воно у вартість оренди. У будь-якому разі, дуже часто власники залів співпрацюють з фірмами з оренди обладнання для конференцій, а тому ви будете забезпечені проектором, фліп-чартами та іншими необхідним обладнанням. У деяких випадках можна використовувати свої речі для конференцій, тільки про це потрібно заздалегідь домовитися з орендарем.

Документи, необхідні для оренди конференц-залу

Після того, як ви по телефону домовилися про оренду приміщення та забронювали необхідну дату, вам потрібно підписати договір. Якщо ви знайшли конференц зал для оренди у Львові і самі живете в цьому місті, то ніяких проблем не буде. Підписати договір про оренду можна на місці з власником. Складніше, коли ви займаєтеся організацією конференції з іншого міста. Тоді потрібно висилати договір по електронній пошті, ставити печатку і підпис, сканувати і відсилати назад. На жаль, оформити договір про оренду на сайті uConf.com.ua поки не можна.