Мабуть, кожна жінка скаже, що на кухні вона проводить значно більше часу, ніж у будь-якому іншому куточку квартири, а тому, це приміщення потребує особливої уваги. Створити позитивну атмосферу, полегшити приготування їжі та прибирання на кухні допоможе вдало продуманий дизайн цього приміщення, а першу скрипку у цьому меблевому ансамблі відіграє робочий стіл. Самою важливою деталлю робочого стола є його поверхня. Тож якою вона повинна бути?

Все більше і більше людей сьогодні надають перевагу стільниці камінь, оскільки, мають для цього вагомі підстави, зокрема:

  • штучний камінь, на відміну від натурального, не має мікропор, а це захищає стільницю від утворення грибків та бактерій;
  • з’єднання стільниць відбувається безшовним методом, завдяки цьому робоча поверхня може мати будь-яку форму;
  • стільниці зі штучного каменю не деформуються від високої температури та хімічних реактивів, стійкі до подряпин та сколів;
  • штучний камінь приємний на дотик та значно тепліший від натурального, йому можна надати будь-який відтінок;
  • не потребує складного догляду, його достатньо протерти губкою з будь-яким миючим засобом.

Оскільки штучний камінь монолітний, не має пор і тріщин, він ідеально підійде для робочої поверхні на кухні. Він не вбирає грязь, не містить пор і тріщин, де можуть накопичуватись мікроби або цвіль, не піддається впливу температур, хімічних речовин. Будь-які забруднення з каменю легко видалити звичайною ганчірочкою і миючим засобом (без абразивних частинок).

Унікальна безшовна склейка каменю дозволяє виготовляти вироби будь-яких габаритів та форми. Різноманітна колірна палітра робить камінь універсальним і дуже популярним, оскільки можна підібрати для виробу будь-яку колірну гамму або навіть поєднувати в одному виробі два кольори.