У Львові наближатимуть дитячі мрії

До Міжнародного дня захисту дітей вихованці із сиротинця "Добре серце", що в селі Новий Милятин та будинку сімейного типу при греко-католицькому монастирі з міста Бібрка приїдуть до Львова, щоб на один день стати дорослими.


Протягом двох днів діти спробують себе в таких професіях як ветеринар, вчитель, журналіст, флорист, кінооператор, лікар, міліціонер, модельєр одягу, офіціант, перукар, повар, співак, стоматолог та футболіст.

"Ми зібрали побажання дітей стосовно того, ким вони хочуть стати коли виростуть. 1 і 3 червня ми привеземо їх до Львова і допоможемо спробувати в обраній професії, зможуть відчути її переваги та недоліки, і зрозуміють, чи це та мрія, якої вони прагнуть. Також ми шукаємо волонтерів, які могли б супроводжувати дітей під час майстер-класів", - розповіла координатор проекту Марта Присяжнюк.

Допомогти із реалізацією дитячих мрій уже зголосились Науково-медичний центр "Святої Параскеви", відомий модельєр Оксана Муха, Олеся Киричук, телерадіокомпанія "Львів".

Зареєструватись волонтером можна по формі https://goo.gl/iiNBgb.

Дізнатись більше про проект "Наближаючи дитячі мрії" можна за телефоном 050-373-15-96 або за посиланням http://sverbyvus.org.ua/ua/proects/kids-dreams-come-true/

Актуальність
( 0 оцінок )
Автор
( 0 оцінок )
Якість матеріалу
( 0 оцінок )