Кожного літа, орієнтовно з середини квітня місяця і аж до вересня безліч українців покидають галасливі і метушливі « техногенні джунглі» і відправляються в напрямку на захід . Автомобілі, набиті вщент валізами, переповнені вагони поїздів і автобуси відвозять стомлених напруженим ритмом городян , щасливим поглядом проводжаючих обриси будівель , хитросплетіння бетону , асфальту , проводів і димлять труб мегаполісів. Що ж робить їх погляди такими радісними і одухотвореними? В першу чергу ціни на санаторій Карпати.

Відпочинок в Карпатах літом, насичений живильною вологою і повітря , насичується віковічними карпатськими лісами, бездоганна природа , обдаровували навесні буйством кольору , а влітку багатством і щедрістю своїх дарів , привітні і серцеві люди , унікальний колорит і кухня , що ввібрала в себе все найкраще в окрузі — все це змушує відчувати томливе почуття радісного нетерпіння у тих, кому пощастило відпочивати в цей час.

Літній відпочинок у Карпатах має свої переваги:

  • Навіть звичайне проживання тут прирівнюється до санаторно-курортного лікування, це чудова природна оздоровча база, екологічно чистий регіон України.
  • Ви зможете відвідати чимало цікавих місць, тому що помірний клімат (немає виснажливої спеки, як на півдні) створює комфортні умови для подорожей.
  • Літній відпочинок доступний кожному: саме влітку ціни на проживання в готелях суттєво знижуються, а кухня в колибах та ресторанах смачна та недорога.