Сьогодні ми вирішили освіжити і узагальнити інформацію про те, як публікувати посадкову сторінку і окремо поговорити про деякі поняття, пов'язаних з адресою сайту, які найчастіше викликають питання. Стаття в першу чергу буде корисна тим, кому потрібна розробка сайтів рівне та просування в Інтернеті, а також послужить хорошою підказкою для тих, хто вже давно з нами.

Отже, тут ми докладно опишемо процес роботи з адресою цільової сторінки і відповімо на питання:

Як опублікувати сторінку?

Як змінити її адресу?

Скільки сторінок можна розмістити на одному домені та піддомені?

Що таке назва сторінки?

Почнемо по порядку.

Приклад: наш домен oigo.com.ua, а назва сторінки page_name. У підсумку посилання на сторінку матиме вигляд: oigo.com.ua/page_name

І це не під домен, це основний домен, на якому знаходиться сторінка зі своїм унікальним назвою - в підсумку виходить унікальний адресу сторінки або URL.

А ось якщо у нас піддомен виду: web.oigo.com.ua, то адреса буде такою: web.oigo.com.ua /page_name

Тоді можна сказати, що це піддомен, на якому розташовується цільова сторінка з назвою page_name.

Завдяки тому, що ми маємо можливість задавати різні назви сторінок, на одному домені та піддомені можна розміщувати необмежену кількість сайтів та сторінок і в кожного буде унікальний URL.

Коли все готово, тепер сайт має свою адресу в мережі інтернет, опублікований і готовий конвертувати вхідний трафік в заявки (ліди).

Змінити його адресу ви можете коли знадобиться, натиснувши на кнопку "Змінити URL".

Публікація сторінок (доступність в інтернеті) обмежується тільки можливостями вашого тарифного плану у веб-студії, що надає послуги в місті Рівне розробка сайтів. Після того як створили домен та під домен, можна встановлювати дизайн для сайту та прописувати ключові слова для просування.

Зазначимо, що розробка сайтів у місті Рівне сьогодні є послугою популярною і багато хто бажає навчитись це робити самому. Тому якісна та професійна веб-студія проводить курси та пояснює, що таке сайт та як ним користуватись.