Волонтери висадили на території дитячого інтернату 128 кущів та дерев (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У суботу, 25 квітня, львівські волонтери здійснили поїздку в село Новий Милятин, де облаштувати та прибрали територію місцевого дитячого інтернату.

Про це 032.ua повідомили організатори акції.

Ми, спільно із дітьми та вихователями, прибрали територію від сміття, виготовили і встановили лавочки та стіл

За словами координатора заходу Марти Присяжнюк, 63 волонтерам вдалось зібрати 9 мішків сміття, висадити 128 кущів та дерев, облаштувати стіл і лавочки для відпочинку.

“Це були неймовірні враження. Ми, спільно із дітьми та вихователями, прибрали територію від сміття, виготовили і встановили лавочки та стіл, облаштували клумбу, пофарбували огорожу та висадили майже півтори сотні дерев і кущів. Підготовка до цієї події зайняла цілий місяць, і ми дуже вдячні тим, хто допоміг нам її провести”, - розповіла координатор заходу Марта Присяжнюк.

Зазначимо, що організаторами заходу виступили товариство допомоги “Свербивус” спільно із ініціативною групою об'єднання "Самопоміч" у Буському районі, а прибирання відбулось в рамках всеукраїнської ініціативи “Зробимо Україну чистою”. 

unnamed (1)unnamed (2)unnamed (3)unnamed (4)unnamed (10)unnamed (11)unnamed (8)unnamed (11)unnamed (14)unnamed (15)unnamed (16)

Актуальність
( 0 оцінок )
Автор
( 0 оцінок )
Якість матеріалу
( 0 оцінок )