Не дарма жінки, раз знайшовши «свого» майстра, надалі довіряють свою зачіску лише його умілим рукам, намагаючись підлаштуватися під його робочий розклад і слідуючи за ним у разі переходу в інший салон. Але що робити, якщо ви, або майстер переїхали занадто далеко, і ваша голова виявилася «без нагляду»? Доведеться починати пошуки нового умільця, а першою справою — перукарня львів.

Перш ніж вибрати зачіску по каталогу або журналу, запитаєте поради у вашого майстра – іноді буває не зайвим подивитися на себе “чужими очима”. І потім, майстер може зіставити тип зачіски з особливостями вашого волосся.

Якщо в салоні-перукарні вам запропонують підібрати зачіску за допомогою відеографії, пам’ятайте про те, що побачене на екрані іноді важко відтворити в житті. Змінити колір волосся та його довжину не важко, але вирішальними для майбутньої зачіски можуть виявитися густота і пружність волосся. Ви маєте право вимагати, щоб усі ці параметри були занесені в комп’ютер.

Збираючись в салон-перукарню, зробіть свій звичний макіяж і одягніться у відповідності з вашим стилем – це дасть майстру можливість оцінити ваш вигляд цілком.