В останні місяці так складно стало вибрати час для себе! То одне, то інше, іноді навіть пообідати не встигаєш, що вже про красу думати. Вирішила я оптимізувати витрати часу, прочитала пару книжок про тайм-менеджмент, стала закуповувати продукти двічі на тиждень, на ринку і в супермаркеті. Перукаря змінила навіть, вона на лівому березі працювала, мені з правого півтори години до неї їхати. Але на манікюр все одно купа часу йшла, майстер моя тільки по непарних працює, не завжди встигаю з роботи до неї.

Дівчата, мені недавно вдалося і цей час скоротити! Захворіла мій майстер, а мені у відрядження через добу. Збираюся, вже треба манікюр робити, але йти аби до кого не хочеться. Я ж як завжди - рецепти в інеті шукаю. Знайшла сайт компанії «Пилочка» і вирішила ризикнути. На вигляд все непогано було, ціни адекватні. Головна фішка - не ти їдеш в салон, а майстер приходить додому в зручний час і працює на території клієнта.

Знаєте, не прогадала! Подзвонила, поспілкувалася, домовилася на вечір манікюр і педикюр зробити. Приїхала Ірина, у неї руки просто золоті виявилось. Зробила все швидко, в процесі мило побалакали. Розповіла мені, як краще за нігтями доглядати між процедурами. Я, звичайно, на нігті не скаржуся, але от кутикула за 3-4 дні заростати починає. Тепер буду всю домашню роботу робити не тільки в рукавичках, а й із захисним кремом. І кутикулу змащувати двічі на день маслом. Вона, виявляється, зайвим ростом від агресивного середовища захищається. Особливо в перший день після манікюру важливо не перетрудити ручки.

Слухайте, дівчата, майстер акуратно працює, ні те, що порізів немає, а навіть почервоніння біля нігтя. Зазвичай мене все ріжуть вперше: занадто близько підходять судини до шкіри, з незвички складно вгадати. Особливо мене підкупило, що всі інструменти в ідеальному стані, ні подряпини, заточені нормально. Сказала, що обробляє їх завжди в автоклаві, чи як він там називається, і ще ультразвуком. Перед роботою відразу руки вимила та інструменти всі продезінфікувала. Чесно скажу, інструменти всі бризкають, але от у салоні моєму після кожного клієнта майстер моя руки не мила. Тут якось довіри одразу більше стало. Покриття теж добре нанесла, світлий беж, як я люблю.

Видно, що до кожного клієнта індивідуальний підхід і увага, а не конвеєр. Так, головне не написала. За манікюрчик 90 грн. віддала, педикюр коштував 160 грн. Всі з базою, покриттям, як належить. Ціна тут трохи дорожче, ніж я зазвичай платила, зате і якість на рівні дорогих салонів. Ще у них акції є, якщо подругу покличу, мені манікюр безкоштовно зроблять. Треба буде скористатися можливістю, друзів у мене багато, і порадити гарну процедуру не шкода.

Загалом, дівчата, хто працює повний день - звертайтеся в «Пилочку»! Тут професіонали працюють, і роблять все як для себе. Адреса їх сайту: «http://pilochka.kiev.ua». Для зайнятих саме воно, як кажуть. Ще там є майстри епіляції, на сайті акції на воскову епіляцію бікіні. Подивіться, сподіваюся, сподобається.

 

Джерело: блог Діани Любимової