InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні призначено на квітень

З 9 по 11 квітня в Києві пройде перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднає 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine - зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Захід має намір продемонструвати, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, в Україні є компанії, які розробляють і впроваджують досягнення сучасного світу інноваційних технологій. Тривимірний друк і сканування, робототехніка, натільні технології та технології доповненої реальності вже зараз впроваджуються в різних сферах життя України, в тому числі в медицині та освіті.

InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні призначено на квітень (фото) - фото 1

Завдання форуму - активізувати інноваційну діяльність, продемонструвати, що вона можлива в сучасних українських реаліях, і стимулювати зростання галузі в країні до світового рівня.

InnoTech Ukraine — це 5 ультрасучасних майданчиків:

 • 3D-printing (3D-технології);

 • Robotics (побутові, персональні, промислові, сервісні роботи, роботи телеприсутності, роботи для забезпечення безпеки, дрони);

 • Smart technologies (wearable-технології, доповнена реальність, smart energy, сonnected cars, Інтернет речей, софт, мобільні додатки);

 • Health care (m-health, робототехніка в медицині, генна інженерія,
  lifestyle & sports, smart food);

 • Education (e-learning, smart education, робототехніка в освіті, навчальні мобільні додатки, віртуальна реальність та симулятори, інноваційні бібліотеки).

  Програма InnoTech Ukraine.

  Перший і другий день форуму - 9 і 10 квітня - будуть проходити у форматі B2В. До участі запрошені інвестиційні та венчурні фонди, бізнес-акселератори та інкубатори стартап-проектів, а також споживачі продукції і всі ті, хто зацікавлені у застосуванні нових сучасних технологій у своєму бізнесі.
  InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні призначено на квітень (фото) - фото 2

 • Для гостей форуму організатори підготували низку заходів:

  • тематичні конференції в декілька потоків;

  • навчальні майстер-класи;

  • воркшопи;

  • speed dealing (майданчик для побудови ефективного діалогу між розробниками стартап-проектів і потенційними інвесторами);

  • demo-зона.

  Третій день форуму - 11 квітня - стане днем творчості та розваг. Відвідувачі зможуть отримати унікальну можливість поринути в атмосферу hi-tech і на власні очі побачити передові досягнення галузі високих технологій. У цей день всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи - навчальні програми для дітей і дорослих, студентів та всіх, хто захоплюється інноваціями.InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні призначено на квітень (фото) - фото 3InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні призначено на квітень (фото) - фото 3
  Про нас:

 • Організатором InnoTech Ukraine є компанія «Смайл-Експо», відома організацією та проведенням низки галузевих заходів (виставок, конференцій, майстер-класів, вебінарів), що сприяють розвитку інноваційних технологій та електронних комунікацій. Зокрема, це такі проекти, як: Robotics Expo, 3D-Print Conference, 3D-Print Expо, Bitcoin Conference, AR-Conference, Russian Affiliate Congress and Expo, Social Networking Congress & Expo, Mobile Application & Technology Expo та ін.

  InnoTech Ukraine доведе, що в Україні можливий інноваційний ривок!

  Більш докладно ознайомитися з інформацією про захід ви можете на офіційному сайті форуму — www.innotech.kiev.ua

  Контакти для акредитації преси:

  a.tarasov@smileexpo.com.ua

  Тел.: +38 (044) 392-06-96

   

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував