Silicon Valley Open Doors: львівські IT-фахівці зможуть вiдвiдати прем'єру відомої конференції на iForum-2015

Стартапери Львова, які планують відвідати iForum-2015, зможуть побувати на прем'єрі міжнародної конференції Силіконової долини Silicon Valley Open Doors. SVOD вже допомогла вийти на глобальний ринок багатьом стартапам з країн Східної Європи. Конференція буде представлена ​​в рамках нової англомовної секції форуму «The Art of going global».

Право на проведення конференції SVOD в Європі отримав Денис Довгополий, президент бізнес-акселератора GrowthUP і один з організаторів конференції iForum.

Конференція SVOD проходить в Силіконовій долині вже більше 10 років і відома тим, що більшість її спікерів увійшли в Forbes Midas List різних років, а учасниками стали провідні підприємці та інвестори як Сполучених Штатів, так і інших країн. Ця конференція стала точкою входу для багатьох стартапів з країн Східної Європи та пострадянського простору.

Свою участь вже підтвердили спікери з США та Європи, а також українські підприємці, які зуміли вивести свої проекти на глобальний ринок. З програмою можна ознайомитися тут.

«У 2005 році я увійшов в оргкомітет конференції SVOD і бачив, як для багатьох українських підприємців та інвесторів конференція стала початком великого шляху. Радий, що тепер можливості стали ширше. Під брендом SVOD-Europe ми будемо проводити не тільки конференції, а й створювати «технологічні мости» між українським технологічним співтовариством та спільнотами Ізраїлю, США, Німеччини. Міст з Ізраїлем ми запустили ще в листопаді 2014 і зараз успішно його розвиваємо. Також на 2015 рік заплановано проведення конференції SVOD-Europе в Берліні з фокусуванням на країни Східної Європи», — сказав Денис ДОВГОПОЛИЙ.

Участь у iForum’е конференції SVOD — важлива точка розвитку для нас, — зазначив голова оргкомітету iForum Олександр ОЛЬШАНСКИЙ. — Оскільки наш захід розвивається у бік «конференції конференцій», тобто такого формату, де на одній території, з єдиним вхідним квитком, будуть збиратися різні заходи в області передових технологій і IT. Причому як українські, так і міжнародні. Мені здається, це дуже логічний розвиток iForum’a, оскільки він спочатку замислювався як широкий громадський рух, і багато компаній щорічно проводять на ньому власні семінари та різні заходи. І моя мрія — щоб iForum з часом зайняв весь виставковий центр».

Довідкова інформація:

Міжнародна конференція SVOD проходить в Силіконовій долині з 2005 року і щорічно збирає більше 1000 візіонерів світової індустрії технологічного бізнесу. Конференція об'єднала на своєму майданчику найкращі стартапи з усього світу, провідні венчурні фонди Силіконової долини, лідируючі технологічні компанії та представників бізнес-медіа. На конференції в свій час стартували багато успішних українських стартапiв, таких як Viewdle і Yuanasko. Засновники конференції — Ганна Дворнікова, керуючий партнер фонду TEC Ventures, і Стас Хірман, серійний підприємець і інвестор.

Форум інтернет-діячів (iForum)найбільша офлайн-конференція України та Східної Європи. Форум є громадським рухом, створеним групою ентузіастів, і присвячений проблемам розвитку Інтернету. Проходить щорічно у квітні, починаючи з 2009 року. Кількість учасників 2011 року — 3743 осіб — була визнана рекордною для профільних офлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був включений до Національного реєстру рекордів як найбiльша конференція в Україні. У 2012 році його відвідали 5576 осіб, а в 2013 — понад 7 тисяч.

Контакти:

(044) 201-01-03

info@iforum.uaАктуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Новини компаній
17:00, Сьогодні