Багатокороліне рідко віддали б свою голову, щоб вчасно отримати на світбажаногоспадкоємцячоловічоїстаті. Питання наступності династії або спадкування майна, що сьогодні не так важливі. Тим не менш, кажуть, щосправжнійчоловік повинен побудуватибудинок, посадити дерево і вироститисина. Жінкичують, у своючергу, щотільки дочка все життя "тримає будинок".

Трохи про методи

Еволюційний метод визначення статі дитини, що базується на викладених вище розрахунках. Це, таким чином, "орієнтації" на хлопчика " або "вичікування" на дівчинку. Якщовірити авторам, ймовірністьуспіху становить 75-80 %, за умови, що точно визначений час овуляції. В цьомудопомагаєспостереженнявласного циклу і визначення в ньомупліднихднів - корисновимірюваннятемператури та оцінкацервікальногослизу, а також так звані тести овуляції, яківжеможнакупити в аптеках. Цей метод є повністюбезпечнимдляматері і дитини.

Метод дієтичний, полягає в дотриманні певноїдієти, багатоїкальцієм і магніємсприяєзачаттюдівчинки, натрій і калій - хлопчика. Тому, якщовимрієте про дівчинку, вже на кількатижнівраніше, вживайте в їжубагатомолочних продуктів, борошнянихстрав, моркви, бобових, шоколаду та меду, а уникайтесолі. Якщо ж вихочетемати хлопчика, вживайте в їжусолоні страви, багатом'яса, свіжих і сушенихфруктів, а відмовляйтесобі в горіхах, шоколаді, з непросіяногоборошнахлібобулочнихвиробах і молочнихпродуктах. Однак, все в межах здоровогоглузду.

Метод циклічний (званий Selnas), заснований на нещодавньомувідкритті, щосперматозоїди X і Y відрізняються один від одного електричнимпотенціалом: сперматозоїди X заряджені позитивно, а сперматозоїди Y - негативно. Електричнийпотенціаляйцеклітинизмінюєтьсяциклічно, так що в деякідні вона приваблюєсперматозоїди X і відштовхує Y, іншінавпаки. Для індивідуального календаря народжуваностінеобхіднідані, щостосуються, зокрема, датинародженняжінки, їїгрупикрові, датипершоїменструації і проведенняменструальнихциклів. Якзапевняє автор цього методу, французькийбіологПатрікShoun, йогоефективність становить 98,7 %.