Рулонні ворота на тлііншихгаражнихворітхарактеризуютьсялегкістю монтажу, міцністю, надійністю і тим, що вони знайшлидоситьекономічнерішення. Однак, безумовно, головноюперевагоюрулоннихворіт є те, що вони займають мало місця. Відкриття воріт, змушуєїхзвернутися до розмірів невеликого ролика, розташованого прямо підстелею, відразу за перемичкоюнашогов'їзду в гараж.

Роллерні автоматичні ворота Hormann виготовляються не тільки, як гаражні ворота, з рулоннихворіт є рулетные решітки, з якими, напевно, кожен з нас зустрічався - вонивикористовуються в торгових центрах. Такірешітки, забезпечуютьвидимістьекспозиціїнавітьпіслязакриття магазину, а такожвільнийобмінповітря.
Гаражнісекційні - це ворота, щовідкриваються горизонтально вгору, якіпотімзалишаютьсяпідперекриттям. Завдякизастосуваннюновітніхтехнологій, ці ворота вже не є, як цебувало колись важкі, повільні і гучні. Матеріали, щозастосовуються у виробництві, дозволяютьстворювати ворота легкими, але і міцними, які, завдякидвигуну, швидко і потихенькупіднімаютьсявгору.

Конструкціяворітсегментнихдозволяєзабезпечитимаксимальнуекономію простору, як в самому гаражі (місце для паркування), так і перед ним ворота не займаютьвзагалімісця на вулиці. В залежностівід наших вимог, конструкціяворітможе бути з додатковоютеплоізоляцією, що у разіопалювальнихгаражівзабезпечуєпідтриманнязаданоїтемпературивсередині.

Поширена проблема під час монтажу секційнихворіт є відсутністьверхньоїперемички, щопіслязакриттяворітїїверхнячастинаможе не входити в існуючіперемички. В такійситуації, є можливість установки спеціальногокріплення, завдякичому сегмент воріт, розташований на самому верху прилягає до масці.