Одеса - перлина біля моря, де люблять бувати відпочиваючі і закохані, лікуються курортники, проходять бізнес-зустрічі, культурні акції, масштабні свята. Звідси така безліч готелів, готелів, хостелів, апартаментів, готельних комплексів і міні-готелів, резиденцій, гостьових будинків. Тож якщо ви збираєтесь на відпочинок в Одесі, спочатку оберіть місце проживання.

Якщо ви шукаєте недорогі готелі Одеси з відмінним місцем розташування, то Анна Марія – це прекрасний вибір. Наша готель в центрі міста Одеса розташован в безпосередній близькості від моря. А гостей зустріне привітний персонал, зручні номери і висококласний сервіс.

Готель Анна Марія недорого дозволить вам насолодиться гідним комфортом, а крім того, ви будете проживати спокійній атмосфері передмістя. На відміну від більшості готелів у самій Одесі ми пропонуємо своїм гостям гідний сервіс, кваліфікований обслуговуючий персонал і розумну цінову політику.

Можна зробити такий висновок, що наш готель Одеси – це апартаменти з домашнім затишком, багатим і розкішним інтер'єром, професіоналізм і турбота персоналу, прагнення допомогти гостям, відмінна можливість поєднати ділову поїздку і приємне дозвілля.