Сайт направлений насамперед на допомогу людям. Благодійний фонд діє на підставі затвердженої програми «Здоров’я та розвиток дітей України». Організація активно займається благодійністю по всій території країни, збирає кошти для здійснення всіх програм та проектів, які відносяться до материнства та дитинства.

Завдання «Небайдужі серця»:

  1. Привернути увагу держави та громадян до існуючих проблем дітей.
  2. Об’єднувати зусилля всіх небайдужих, які погодились допомогти покращити якість життя дітей.
  3. Збирати кошти для того щоб надати належну допомогу дітям, які цього потребують. До них відносяться діти з різними проблемами та хворобами. Фонд надає допомогу дитячим будинкам, центрам, де діти проходять реабілітацію, інтернатам, різним дитячим об’єднанням, які роблять все для того щоб вирішити їх проблеми.
  4. Допомагає майбутньому поколінню розвиватись, як творчо, так і інтелектуально, створюючи для цього всі можливі умови.
  5. Організовує різні благодійні акції, заходи, для того щоб допомогти дітям з обмеженими можливостями.
  6. Прищеплює любов до рідної країни її культури та традицій.

«Небайдужі серця» на сьогодні, займаються декількома благодійними програмами. Такими як:

  • Поверни добро
  • Захисти країну
  • Здорова нація

Мета програми «Поверни добро» полягає у захисті та наданні матеріальної підтримки дитячим закладам, які залишились без належної підтримки держави. «Небайдужі серця» забезпечує допомогою сиріт, дітей з обмеженими можливостями, розумовими вадами. Ставить за завдання, подарувати цим діткам щасливі усмішки та умови для подальшого розвитку. Програма «Захисти країну» створена для поліпшення існування воїнів, які знаходяться в зоні АТО. Благодійний фонд всебічно надає свою допомогу та підтримку бійцям, адже саме вони зараз як ніхто повинні відчувати народну підтримку. В завдання програми «Здорова нація» входить збір грошей для дітей, про яких не піклуються батьки, малозабезпечених сімей, які мають тяжкі захворювання діток, такі як ДЦП, гепатит, лейкемія та інші.

Благодійній фонд «Небайдужі серця» виконує дуже важливу роль у суспільстві. На сайті фонду є можливість ознайомитися з результатами проведених робіт та відгуками про цю роботу. Існують різні фото та відео звіти. Також, на сайті є спеціальна графа, де кожен кому потрібна допомога, може подати заявку. Таким чином «Небайдужі серця» організують збір коштів, для вирішення вашої проблеми. На сайті організації є належні реквізити, для тих хто небайдужий до людських проблем і бажає допомогти дітям, де ви можете долучитися до акції. Зв’язатися з фондом можливо за контактним телефоном (044) 221-47-19. Також на сайті є адреса електронної пошти. Не стійте в стороні, творіть добро!

http://nsfund.com.ua/