Кожного року парфумери випускають на ринок безліч нових ароматів. Але зробити правильний вибір не так вже і легко. І тому досить часто ми залишаємося вірними нашим старим відомим ароматам, не зважаючи на те, що новинки можуть прикрасити наші сірі будні та покращити настрій.

Кожен аромат має свою унікальну неповторну мелодію. Безліч запашних нот зливаються в гармонійну симфонію, створюючи певний образ і характер. Але як вибрати парфюмерію у Львові, щоб знайти саме свій аромат?

Кожний виробник вказує % ароматичних речовин, використаних для виготовлення аромату. Завдяки цьому аромати діляться на декілька груп:

- Парфуми - містять 15-40 % парфумерної композиції у спиртовому розчині.
- Парфумована вода (EDP) – містить 12-15 % парфумерної композиції у спиртовому розчині.
- Туалетна вода (EDT) - містить 6-12 % парфумерної композиції у спиртовому розчині.
- Колінська вода/одеколон (Eau de cologne) - містить 1-3 % парфумерної композиції у спиртовому розчині.

Не варто користуватися порадами подружок або купувати аромат, що сподобався «на комусь». Підбір парфумів - справа строго індивідуальна, й поспішати ні в якому разі не можна.

Відкриваючи флакон парфумів, ви відчуваєте першу часто різку фазу. Початкові ноти створюють перше враження про парфум.

Поролон або паперова тест-смужка, із заздалегідь нанесеним запахом, що вам пропонують у магазині, дасть можливість вловити другу фазу. Це вже середні ноти, їх ще можна назвати нотами серця. Прислухайтеся до них.

Третя фаза може розкритися тільки з плином часу. Кінцеві або базові ноти фіксують стійкість композиції і звучать найбільш довго. Саме вони створюють той чарівний ореол чародійного запаху, який оточує жінку.

Не слід нехтувати тим фактом, що на різні заходи слід обирати певний вибір аромату (так само, як ви обираєте, що одягнути і який макіяж буде кращим). Наприклад, якщо ви йдете на співбесіду, ділову зустріч, не слід використовувати сильні, зухвалі духи — це певним чином може залишити нікчемні враження про вас.

Духи і аромат стали новою заявою моди сьогодні. Особливо вибагливі до вибору аромату молоді дівчата. Вони купують парфуми на різні випадки, деякі навіть намагаються мати різні парфумерні набори, що складаються іноді з абсолютно протилежних запахів. Духи відіграють важливу роль у вашому житті - за запахом ви можете не тільки взнати людину, але і, як припускають деякі вчені, можна навіть закохатися за запахом. У сучасному світі, який розвивається і не стоїть на місці, використання парфумерії стало величезною потребою.