Доброго дня. Сьогодні ми кожного дня чуємо про те, що треба скорочувати виробництво у зв҆ язку з нестабільнім економічним становищем. Що треба зменшувати витрати на обладнання та все таке інше. Але я, як керівник підприємства, зовсім з чим не погоджуюсь. Ви можливо спитаєте мене, чому? А я можу вам відповісти, тому що треба зробити ставку на якість, на якісне обладнання, сировину, та інше. Треба приділяти більше уваги охороні праці та іншим питанням. Тому нещодавно наша компанія зробила дуже вигідну покупку. Ми довгий час працювали в умовах  незручності. Бо ворота на складі були старого зразку. Вони мабуть скоро вже самі розвалилися би. Але мені це набридло, і я вирішив все змінити. Ми розпочали пошуки  належного варіанту. Багато виробників  проаналізували, та дійшли висновку, що найкращі ворота пропонує компанія Hormann.ua. Наш вибір був зроблений на користь швидкохідніх ворот hormann. 

   Швидкохідні ворота hormann дуже зручні в використанні. Іх зручно використовувати як в якості зовнішнього огородження, так і в якості внутрішнього. Це допомагає покращити мікроклімат в приміщенні. А як наслідок - ви заощаджуєте електроенергію. А це вже вигідно, ви зі мною згодні?

    Бо нам увесь час здається, що економія - це не купити щось. А дуже часто трапляється навпаки. Покупка може стати причиною економії в іншому. Продукція Hörmann не обмежується швидкохідними воротами. Компания пропонує також горизонтальні, вертикальні швидкісні ворота, ворота, які мають прозоре гнучке полотно. Зручність відчувається ще й в тому, що такі ворота можна комбінувати із іншими видами воріт. Такими, як секційні, рулонні, спіральні ворота. Таким чином можна зазначити, що компанія Hormann.ua є універсальним виробником  воріт. Тепер наше підприємство повною мірою відчуває користь від нового обладнання. Окрім воріт, ми придбали ще й інше обладнання, тому що треба було відновити багато цехів. Скажу чесно - ми витратили значну кількість грошей, щоб мати змогу тепер працювати на новому обладнанні. Але вважаю ці витраті цілком правильними, потрібними. Чому? Тому що це наш внесок у майбутнє. Ми часто гадаємо, що майбутнє ще дуже далеко, і ми не можемо вплинути на нього вже сьогодні. Але насправді наше майбутнє ми робимо вже сьогодні. Скажу більше - цієї хвилини, цієї секунди. І те, яким воно буде, залежить тільки від наших сьогоденних рішень. Бажаю вам успіхів в розумінні цього!