Люди завжди хочуть добре виглядати. Вибираючи одяг, людина демонструє свою індивідуальність, внутрішній світ.

Розглянемо правила, яких необхідно дотримуватися при виборі одягу.

Не помиліться з розміром. Річ, в першу чергу, повинна на вас добре сидіти. Не повинно виглядати так, як буд то на вас одяг з чужого плеча. Вона зобов'язана підкреслювати ваші достоїнства і приховувати недоліки вашої фігури, навіть найпрекрасніші форми можна спотворити неправильно підібраними речами, вишиванки http://etnodim.com.ua/ua/ua-dityachi-vishivanki/ua-hlopchachi завжди будут актуальніми

Доречність. Смішно дивитися, коли молоденькі дівчатка, наслідуючи дорослих жінок, одягаються мало не вечірні вбрання для денного виходу. І навпаки, пані середніх років намагаються омолодитися за рахунок тінейджерською одягу. Зовнішній вигляд повинен відповідати вашому віку і місця і події. В іншому випадку ви станете приводом для глузувань.

Ансамбль. Все у вашій зовнішності повинно поєднуватися! І зачіска, і одяг, і взуття та аксесуари. Є одна порада, якщо вам здається, що ви зробили перебір з прикрасами, зніміть те, що надягли останнім, не помилитеся.

Особливу увагу приділяйте взуття, деякі образи відштовхуються саме від стилю цієї частини гардероба.

Готовність № 1. У вашому гардеробі завжди повинен бути вихідний наряд, який ви можете одягнути відразу при необхідності. Буває так, що вас запрошують на урочистий захід, а ви в паніці від того, що ваша одяг не випрана або не погладжу, з - за цього може зірватися ваш похід. Тому будьте завжди готові, прикро через свою незібраність пропустити щось цікавеньке.

Колірна гамма. Дуже важлива при створенні образу. Тут треба враховувати, не тільки ваші уподобання, а й тип шкіри. Наприклад, якщо ваше обличчя схильне до почервоніння, то краще відмовитися від червоних відтінків. Чорний колір підкреслить зрілість вашої шкіри, в цьому випадку допоможуть білий комір або інші світлі обробки в області декольте.

Вчіться у природи. Ні в чому ідеально так не поєднуються кольору, як у природі. Придивляйтеся до неї і ви побачите те, що не показано навіть в гламурних журналах. Звертайте увагу на поєднання відтінків - це завжди безпрограшно.

Хороший компаньйон. Коли ви ходите по магазинах, то нехай компанію для вас складають люди, з якими вам приємно знаходитися і до чого думку ви прислухаєтеся. Якщо ви підете з роздратованим людиною, то він буде схиляти вас до швидкої покупці, що може перешкодити правильному вибору.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам краще розібратися при виборі одягу.