• Головна
  • Реабілітаційний центр “Рецена” допомагає хворим на алкогольну та наркотичну залежність
Реклама
13:28, 1 грудня 2014 р.

Реабілітаційний центр “Рецена” допомагає хворим на алкогольну та наркотичну залежність

Реклама

Реабілітаційний центр “Рецена”допомагає хворим на алкогольну та наркотичну залежність вже більше ніж 8 років. Наші центри реабілітації знаходяться в різних регіонах України та Росії. Наша програма реабілітації вже врятувала безліч людей, які змогли відмовитись від згубних звичок та залежностей.

Однією з найцікавіших особливостей нашого лікування є те, що з хворими на алкогольну чи наркотичну залежність у реабілітаційному центрі “Рецена” працюють люди, які раніше пройшли реабілітацію і розуміють суть цієї проблеми з середини. Це люди, які є яскравими прикладами зцілення від наркотичної чи алкогольної залежності, вони обов'язково зберігають високий рівень тверезості, та мають освіту, яка дає їм право працювати у цій області.

6-32r6Ht0eo

Ми зможемо допомогти у випадку будь-якої згубної залежності. Реабілітаційний центр “Рецена” надає фізичну та психологічну допомогу у випадках залежності від алкоголю, наркотиків, ігроманії, паління і інших залежностей.

“Рецена” надає послуги:

- Комплексне лікування наркотичної залежності за допомогою програми дванадцяти кроків, вдосконаленої спеціалістами нашого центру;

- Комплексне лікування алкогольної залежності що включає в себе лікування фізичного синдрому та повне психологічне звільнення від бажання пити, роботу психотерапевта в напрямку взяття відповідальності за своє життя, роботу з рідними та оточенням хворого;

- лікування патологічної залежності від азартних ігор, однієї з найважчих та згубних залежностей, яка часто супроводжується іншими залежностями;

- детоксикація залежного;

- примусове лікування наркотичної залежності;

- послуги лікаря-нарколога;

- анонімність перебування в реабілітаційному центрі;

- виклик лікаря додому для проведення інтоксикації;

- лікування VIP-клієнтів.

Реабілітаційний центр “Рецена” розташовується в екологічно чистій місцині в Полтавській області, він спеціально облаштований так, щоб хворі почувались максимально затишно та комфортно. У центрі панує сприятлива для лікування залежних атмосфера, він відповідає всім нормам та стандартам. Перебуваючи у нас, людина повертається до здорового способу життя, ставить перед собою нові цілі, відкриває нові горизонти, ми допомагаємо хворим знайти у собі сили піднятися над несприятливими життєвими обставинами.

У нашому центрі наркозалежні проходять комплексне лікування, ресоціалізацію. Ця процедура допомагає їм повернутись у реальний світ, зустріти друзів, знайомих і не повернутись до вживання згубних речовин. Адже найважчий етап — це повернення людини, яка пройшла реабілітацію до звичного життя.

Також ми пропонуємо постреабілітаційне трудовлаштування для пацієнтів центру реабілітації “Рецена”. Ми допоможемо зреалізувати себе в житті, знайти роботу, позбутись бажання повернутись до наркотиків.

Реабілітаційний центр “Рецена” допомагає хворим на алкогольну та наркотичну (фото) - фото 2

Реабілітаційний центр “Рецена” допомагає хворим на алкогольну та наркотичну (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...