На Різдво у Львові стартує фестиваль «Велика коляда» (ПРОГРАМА)

Традиційно на Різдво у Львові розпочинається фестиваль «Велика коляда». Проходить він у Храмі Пресвятої Євхаристії. Цього року триватиме до 25 січня.

Програма XVI Різдвяного фестивалю "Велика коляда" пам’яті Юрія Антківа

м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії

7-25 січня 2015 р.

7 сiчня, середа, 12.30 год.

Театр "Мета" (м. Львiв)

Керiвник - Зоряна Грегорiйчук

8 сiчня, четвер, 19.00 год

Хор "Вiрую" храму свв. Ольги i Єлизавети (м. Львів)

Керiвник - Христина Бущак

Лауреат міжнародних конкурсів Софія Федина

Хор старших класiв ДМШ №2 iм. М. Колесси (м. Львiв)

Керiвник - Богдан Кривко

Вокальний бенд випускникiв ДМШ №2 iм. М.Колесси (м. Львiв)

Керiвник - Богдан Кривко

9 сiчня, п'ятниця, 19.00 год

Дитячо-юнацький хор "Надiя"храму свв. Ольги і Єлизавети (м. Львiв)

Керiвник - Ольга Баглай

Народний фольклорний ансамбль "Любисток"

Центру естетичного виховання Шосткинської мiської ради Сумської обл.

Керiвник - Тетяна Стегайло

Народна академiчна хорова капела

Нацiонального технiчного унiверситету України "КПІ" (м. Київ)

Керiвник - Руслан Бондар

Академiчний хор Нiжинського училища культури i мистецтв

iм. Марiї Заньковецької

Керiвники: Любов Дорохiна, Ірина  Могильна

10 сiчня, субота, 15.00 год

Хор учнiв Бiбрської музичної школи

Керiвник - Олександра Леськiв

Народне аматорське трiо сiм'ї Вiвчаренко та гурт "Веселята" ДМШ №1

(м. Івано-Франківськ)

Керівники: Галина Вiвчаренко, Зорина Валiхновська, Леся Вальнюк

Дитячий хор "Тонiка" ДМШ №4 (м. Одеса)

Керiвник - Євгенiя Бондар

Хормейстер - Людмила Валь

11 січня, неділя, 16.00 год

Гала-концерт дитячих та юнацьких колективів

12 сiчня, понеділок, 19.00 год

Хор учнiв ДМШ №3 (м. Львів)

Керiвник - Христина Бущак

Народний жiночий вокальний ансамбль "Струмочок"

Львiвського УВО УВП УТОС

Керівник - Оксана Мельничук

Народний камерний хор м. Пустомити

Керiвник - Мирон Дацко

Концертмейстер - Надiя Дуць

Вокальна група "Чорнобривцi"

Львiвського мистецького центру "Веселi черевички"

Керiвник - Василь Чучман

Хормейстер - Ірина Кульчицька

13 сiчня, вівторок, 19.00 год

Вокально-iнструментальний ансамбль "Пролiсок"

Жирiвської ЗОШ І-ІІ ступенiв Пустомитiвського р-ну, Львiвської обл.

Керiвник - Наталiя Роман

Хор "Днiпро" Запорізького обласного центру

художньо-естетичної творчості учнівської молоді

Керiвник - Анатолiй Тиховський

Зразковий вокальний ансамбль "Намисто"

Львівського мiського палацу культури iм. Гната Хоткевича

Керiвник - Марiя Сергiйчук

Хор храму Вознесiння Господнього (м. Львiв)

Керiвник - Оксана Штогрин

14 сiчня, середа, 19.00 год

Народний жiночий хор "Горлиця" (м. Бібрка)

Керiвник - Лариса Хомутник

Гурт "МиНеТакi" (м. Пустомити)

Керiвник - Дарина Вороновська

Хор "Анастасiс"храму Успiння Пресвятої Богородицi (м. Дубляни)

Керiвник - Володимир Мазепа

Чоловічий вокальний ансамбль "Галицька фермата" (м. Львів)

Керівник – Любомир Корінець

15 сiчня, четвер, 19.00 год

Дитячий вокально-iнструментальний ансамбль "Свiтлячки" (м. Львiв)

Керiвники: Марта Кузик і Леся Яремко

Зразковий дитячо-юнацький хор "Радуниця" (м. Львiв)

Керiвники: Наталiя Манько, Анастасiя Арбузова, Дзвенислава Манько

Концертмейстер - Христина Лящишин

Хор "Воскресіння"

храму cвв. апостолів Петра i Павла (с. Зимна Вода)

Керівник – Галина Камінська

Народний сiмейний ансамбль "Кожушки" (м. Жовква)

Керiвник - Богдан Кожушко

16 сiчня, п'ятниця, 19.00 год

Хор "Канон" Дублянської ДШМ iм. С. Турчака

Керiвник - Анна Немерко

Юнацько-дитячий хор "Лелiя"

храму свв. апостолiв Петра i Павла УГКЦ (м. Новояворівськ)

Керiвник - Богдана Шаран

Народний камерний хор "Жайвiр" (м. Львiв)

Керiвник - Наталiя Козяр

Народний ансамбль бандуристок "Чарівні струни"

БНіТ-ДН1 Львівської залізниці

Керівник - Ірина Содомора

17 сiчня, субота, 15.00 год

Народний драматичний колектив "Оборiг"

Народного дому с. Оброшино

Керівник - Зоряна Рогожинська

Дитячий хор "Аксiос"

храму Успення Пресвятої Богородицi УПЦ КП (м. Жовтанці)

Керiвник - Марiя Дребот

19 сiчня, понеділок, 19.00 год

Зразковий дитячий хор "Поема"

Народного дому с. Оброшино

Керівник - Юрій Гадзецький

Народна хорова капела "Галичани"

Народного дому с. Оброшино

Керівник - Любов Ковальчук

Зразковий театр пiснi "Горличка" (м. Львiв)

Керiвники: Галина Равлiнко, Марiя-Зореслава Кравчук

Народна вокальна формацiя "Аверс" та гурт "Ва-Банк"Львiвського iнституту банкiвської справи i Унiверситету банкiвської справи НБУ

Керiвники: Мар'яна Ометюх та Володимир Чижович

20 сiчня, вівторок, 19.00 год

Народна хорова капела "Галичани" (м. Львiв)

Керiвник - Алла Павлик

Молодiжний хор "Надiя"

храму Положення Пояса Пресвятої Богородицi (м. Львiв)

Керiвник - Єремiя-Василiй Собко

Гурт автентичного співу "ДоСхідСонця" (м. Львів)

Хор "Soli Deo" храму Пресвятої Євхаристiї (м. Львiв)

Керiвник - Анастасiя Арбузова

21 сiчня, середа, 19.00 год

Народний учительський ансамбль "Калинове намисто" (м. Львiв)

Керiвник - Оксана Цимбалiста

Вокальна формація "ModusVivendi"

Гарнiзонного храму cвв. апостолів Петра i Павла (м. Львiв)

Керівник - Ігор Ковальчук

Молодiжний хор "Слiдами херувимiв" (м. Львiв)

Керiвник - Христина Павлик

Заслужена хорова капела України "Боян" iм. Є. Вахняка (м. Львiв)

Керiвник - Василь Чучман

22 сiчня, четвер, 19.00 год

Зразковий фольклорний гурт "Барвiнок"

Навчально-виховного комплексу "Школа-садок "Софiя" (м. Львiв)

Керiвник - Галина Капраль

Квартет "Anima" (м. Львів)

Керівник - Юлія Єлькіна

Народна чоловiча хорова капела "Прометей"

ЛНУ iм. Івана Франка (м. Львiв)

Керiвник - Вiталiй Чмир

Концертмейстер - Олена Бондарець

Хор нацiональної i духовної пiснi "Вiрли" (м. Львiв)

Керiвник - Роман Борецький

23 сiчня, п'ятниця, 19.00 год

Капела бандуристiв "Карпати" (м. Львiв)

Керiвник – Ярослав Мелех

Хор "TeDeum" храму Зiслання Святого Духа (м. Львiв)

Керiвник - Анна Немерко

Хормейстер - Надiя Лисевич

Хоровий клас IIІ-го курсу кафедри музичного мистецтва

факультету культури i мистецтв ЛНУ iм. Івана Франка (м. Львiв)

Керiвник - Василь Чучман

Хор Народного ансамблю пiснi i танцю "Черемош"

ЛНУ iм. Івана Франка (м. Львiв)

Керiвник - Тетяна Когут

24 сiчня, субота, 15.00 год

Вокальний квартет ,,Рапсодiя''

Теплицької дитячої музичної школи (Вінницька обл.)

Керiвник - Алла Писаренко

Чоловiчий вокальний ансамбль "Бревiс" (м. Вінниця)

Керiвник - Ярослав Кушка

Народний камерний хор “Felicio”

(м. Надвірна, Івано-Франківська обл.)

Керівник – Наталія Байдак

Хор студентів "Adlibitum"

Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна

Керiвники: Андрiй Сиротенко, Тетяна Герасимчук

25 січня, неділя, 17.00 год

Заключний гала-концерт фестивалю.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Актуальність
0/12
Автор
0/12
Якість матеріалу
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань. Для оцінок та рецензій використовуйте форму відгуку

Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати