Купуйте валюту в правильному місці

В даний час, країни, що розвиваються переживають час високої інфляції і різкого скорочення курсу національної валюти. Як правило, в такі моменти люди, які володіють якими або накопиченнями в національній валюті стикаються з проблемою їх збереження, не говорячи вже про збільшення обсягу. Найбільш простий і розповсюджений спосіб вийти з положення - піти в обмінний пункт і купити валюту (долари або євро). Однак у момент, коли людина приходить до такого рішення, валюта вже знаходиться або на своєму піку, або близько до нього, тому в разі активної грошово-кредитної політики центрального банку - куплена в обмінному пункті на піку курсу валюта може почати падати. Позицій до свого різкого падіння національна валюта досягти навряд чи зможе, але знизити ефективність «валютної заначки» при корекції (зростанні) цілком може. Виходить, що зберігати «під подушкою» національну валюту в довгостроковій перспективі невигідно, а валюту невигідно в короткостроковій.
 Однак відмовлятися від покупки валюти в період високої інфляції і девальвації нацвалюти не можна. Справа в тому, що валюту необхідно купувати не в обмінному пункті, а на міжнародному валютному ринку Форекс. Таким чином, ви не просто переводите втрачає свою ліквідність нацвалюту в перспективні долари або євро, а отримуєте відмінну можливість примножити свої накопичення.
 Відкривши рахунок у Форекс-брокера ви можете або почати освоювати торгівлю на міжнародному валютному ринку самостійно, або вкладетеся в торгівлю досвідченого та прибуткового трейдера, професійно займається спекулятивною діяльністю на ринку Форекс. Перший варіант досить складний. Якщо ви ніколи не торгували на Форекс, то вам знадобиться певний час для освоєння азів, а далі вам доведеться торгувати, а наскільки ефективно - покаже, знову таки, час. Тому, найбільш вірним рішенням стане - вкладення коштів у торгівлю досвідченого трейдера в рамках, так званої, ПАММ-системи. Суть даного сервісу полягає в тому, що ви вкладаєте частину своїх коштів у торгівлю керуючого ПАММ-трейдера, отримуючи прибуток з його торгівлі пропорційно частці своєї інвестиції. Форекс-брокер в даному випадку виступає як організатор схеми «інвестор - керуючий трейдер» в рамках своєї ПАММ-системи і як гарант прозорості всіх операцій та збереження коштів на рахунках. Таким чином, ви, як вкладник або інвестор, ведете свій звичайний спосіб життя, не вникаючи в нюанси торгівлі на ринку Форекс, при цьому, змусивши свої, до деякого часу, знецінюються кошти в національній валюті, що лежать в тумбочці, по справжньому працювати. Єдина ваша турбота - це регулярно знімати прибуток.
 Як правило, для того, щоб убезпечити свої вкладення, вкладники розподіляють кошти між кількома ПАММ-рахунками (керуючими трейдерами). Більше того, рекомендується, щоб керуючі трейдери були прихильниками різних торгових стратегій. Аналітики радять близько 30% коштів довіряти агресивним ПАММ-трейдерам, а іншу частину коштів залишати за консервативними і обережними трейдерами.
 В даний час далеко не всі Форекс-брокери пропонують можливість інвестування в ПАММ-рахунки. Як правило, брокери активно розвивають власну ПАММ-систему, це брокери з надійною репутацією, серйозними ресурсами і значною клієнтською базою, що і забезпечує хороший вибір серед ПАММ-рахунків (керуючих трейдерів) для інвестування. Однією з кращих і найбільш сучасних ПАММ-систем володіє компаніяTenkoFX, чий сервіс вже зарекомендував себе з найкращого боку серед як інвесторів, так і керуючих трейдерів. Висока надійність, прозорість, гарантії і низький поріг входження в систему для керуючих трейдерів (100 USD) дозволив брокеру TenkoFX домогтися високої середньої ефективності вкладень в ПАММ-рахунки, а також солідного загального обсягу інвестованих в торгівлю керуючих трейдерів засобів. Якщо ви не хочете щоб ваші накопичення в національній валюті з дня на день знецінювалися - купіть валюту на ринку Форекс, вклавши її в ПАММ-рахунки, і дозвольте своїх накопичень працювати і приносити прибуток.
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)