Літня відпустка в Карпатах – мрія, яку легко зробити реальністю!

 Круглий рік в Карпатах! Готель "Арніка" пропонує цілорічні тури для сімей з дітьми, для усіх, хто хоче оздоровитися і навіть схуднути (пропонуємо вегетаріанське меню), відпочити від загазованих мегаполісів і відновити сили для подальших досягнень.

Вас давно приваблювали екскурсії у Карпати? Ви любитель організованого відпочинку, насиченого веселими та корисними розвагами, вилазками-пікніками на природу, водоспадами, монастирями і іншими цікавими пам'ятками? Тоді готель "Арніка" - саме те, що ви шукали. Досить лише забронювати місце в готелі.

 Пропонований нами літній відпочинок в Карпатах - це унікальна і приємна можливість оздоровитися, одночасно отримуючи заряд бадьорості і прекрасного настрою від перебування в одній з самих екологічних і мальовничих зон Європи.

Відпустка у Карпатах – це проживання в комфортному автентичному готелі, що вдало розташувався прямо на березі гірської річки Теребля, російська лазня прямо у дворі садиби, а також дивовижний ресторанчик "Колиба", інтер'єр якого, без перебільшень, виглядає як велика експозиція краєзнавчого музею. Щоденний цікавий розклад, зелений туризм, турбота і уважність організаторів не залишать вас байдужими і подарують дійсно гідний відпочинок в найкращих національних традиціях західної України.

Л1

Літній відпочинок в Карпатах відкриє вам зелену казку гірських вершин. Древні ялини, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади - усе це зібрала для вас природа в одному чарівному місці.

Літній відпочинок в Карпатах - ідеальний варіант, який дозволить поєднати активний відпочинок і спокійне споглядання найкрасивіших гірських пейзажів. Вас чекають екскурсії на озеро Синевир, поїздки на полонину, катання на конях, сувенірні ринки, мандрівки до найкрасивіших куточків західної України.

Л2

Відпустка в Карпатах - це відпочинок європейського рівня, найдоступніший у фінансовому відношенні і найбільш безпроблемний в плані спілкування з приймаючою стороною - тут завжди зрозуміють, що вам треба, на відміну від закордонних курортів. До того ж, відпочинок в Карпатах не вимагає віз і закордонних паспортів.

Відпочинок у Карпатах зарядить вас бадьорістю і здоров'ям на увесь рік. Літня відпустка в Карпатах стане незабутньою і ще багато місяців повертатиметься до вас приємними спогадами.

Відпочинок у Карпатах - це найсвіжіше в Україні повітря. Адже Карпати не загачені автомобілями, не забруднені заводами. Карпати – екологічно найчистіший регіон України. Відпустка у Карпатах - це можливість побачити куточок дикої, незайманої природи.

Літній відпочинок в Карпатах - ідеальний варіант, який дозволить поєднати активний відпочинок і спокійне споглядання найкрасивіших гірських пейзажів.

Л4

Літня відпустка в Карпатах - це відпочинок на лоні незайманої природи, серед чистих гірських річок і чарівливих димчастих вершин. Кристальні гірські озера, риболовля, карпатські смереки, цілюще гірське повітря - усе це чекає вас в Карпатах.

Сформувати зимовий відпочинок у Карпатах можна тут.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував