За останніми даними соціологів, близько 32% жінок знайомляться через мережу інтернет. Якщо, ще 10-15 років тому, фраза: “Ми познайомились з чоловіком в інтернеті”, звучала, немов фантастика, то зараз соціальні мережі значно спростили цей важливий аспект людських стосунків. Величезна кількість соціальних мереж пропонують вам швидко знайти людину за певними параметрами: вік, стать, спільність інтересів, поглядів і т.д. Існують спеціалізовані сайти, де велика кількість самотніх людей шукає своє кохання. Нещодавно, жителька Львова познайомилась в інтернеті з чоловіком,  який весь цей час жив в її будинку ... на поверх нижче! Їх “віртуальний роман” тривав майже 4 місяця, поки вони зважились познайомитись в реальному житті.

 

Звичайно, що знайомства онлайн мають певні недоліки, наприклад, неможливість бачити обличчя співрозмовника. Тому, приведені нижче поради, будуть корисні усім, хто відважився знайти свою “половинку”. Отже, запам'ятайте:

 

1. Не зважаючи на те, що ви спілкуєтесь в віртуальному світі, перед вами жива людина і правил поведінки ніхто не відміняв. Якщо, в реальному житті, ви звикли довіряти своєму внутрішньому голосу або інтуїції, то в інтернеті цю здатність потрібно тільки посилити. Щось пішло не так? Щось вас бентежить? Не довіряєте людині? Вам щось недоговорюють? Припиніть спілкування, поки не пізно.

2. Отримайте максимальну кількість інформації про людину, перед безпосереднім побаченням. Чим більше інформації у вас буде, тим краще. Обираючи знайомства львів, або іншого міста, обов'язково поспілкуйтесь через відеозв'язок. Так ви зможете дізнатися набагато більше про людину і впевнитись, що він відповідає своїм фотографіям.

3. Ваш номер телефону краще давати після реального побачення. Якщо людина вам на сподобалась, то припинити спілкування в інтернеті набагато простіше, ніж постійно відповідати на неприємні телефонні дзвінки. Теж саме стосується ваших особистих даних: місця проживання, членів вашої родини і т.і.

4. Побачення краще організовувати в затишному ресторані, кав'ярні або центральній площі міста, подалі від гучної музики.