Доставка товарів з інтернет–магазинів і аукціонів США: тарифи в Україну, Росію, Білорусь, Узбекистан - 032.ua

Доставка товарів з інтернет–магазинів і аукціонів США: тарифи в Україну, Росію, Білорусь, Узбекистан

Доставка товарів з інтернет–магазинів і аукціонів США- цей процес логістики завжди здається дуже трудомістким і в той же час досить відповідальним. Багато покупців закордонних інтернет-магазинів шукають вихід з такої, здавалося б, непростої ситуації – доставки товарів з інтернет-магазинів і аукціонів США за найнижчими цінами. Адже саме ціна, а також якісна доставка в короткі терміни, приваблюють покупців скористатися логістичною компанією Meest America, що пропонує увесь спектр послуг з перевезень морським та повітряним шляхом, і пропонує доставку посилок практично усіх габаритів до дверей адресата (клієнта).   

   До основних операторів, які здійснюють доставку посилок з США по світу відносяться: FedEx, DHL, UPS, TNT, USPS, Meest America. Також є багато посередників, які не мають власної логістики, однак надають клієнту ряд послуг – таких як замовлення в інтернет-магазинах США, оплата, консолідація тощо. В залежності від країни, їх кількість коливається від 6 до 12. Вони ж користуються послугами вище згаданих операторів. Наприклад, для доставок в Україну половина з них використовує логістику Міст Америка.

   Посередники, які працюють з даними компанії, надають послуги по замовленню товарів + доставка клієнту. Ціна послуг по замовленню товарів з інтернет-магазинів  становить 5-12 % від вартості замовлення (якщо 5%, то комісії платіжної системи сплачує клієнт, якщо 10-12% - включено), в середньому ціна послуг становить 10%. В вартість комісії входить купівля за дорученням клієнта і оплата замовлення  в інтернет - магазинах. Є ряд додаткових послуг, які тарифікуються окремо.

  Значно дешевше купувати товар самостійно і користуватися напряму послугами логістичної компанії. Проаналізуємо співвідношення цін на доставку в Україну повітряним і морським шляхом зазначених компаній.

   У тарифи деяких компаній, як наприклад Meest America, включено страховку вашого відправлення на суму $60,  тоді як в Dnipro LLC вам доведеться ще додатково викласти 5% від вратості за страхування. При виборі компанії для доставки порівнюйте не тільки вартість, а й термін доставки – у посередників низькі тарифи пов’язані з серйозними затримками з доставкою, про це неодноразово пишуть на форумах.  Також важливо, щоб у компанії був он-лайн сервіс для відслідковування вашого відправлення. Якшо ви обираєте логістичну компанію для доставки – це гарантія справді онлайн інформації, в інших випадках – з затримкою, або ж повна відсутність он-лайн сервісу.  Уважно слідкуйте за додатковими тарифами компаній, які можуть супроводжувати ваш пакунок. Важливо, щоб на сайті компанії був калькулятор доставки для розрахунку вартості (наприклад у Meest.us є окремий калькулятор для доставки з інтернет-магазинів).  Якщо такого немає, ваша кінцева вартість доставки може бути значно більшою, ніж ви очікували.

 

   Тарифи на доставку в Росію повітряним і морським шляхом

    Як бачимо, деякі компанії взагалі не здійснюють дешеву доставку морем, а тільки пропонують дорожчий повітряний шлях, при цьому ціни за фунт в 1,5 -2 рази вищі від провідних компаній. Якщо ваша посилка до 1 кг, тоді вам зручно буде скористатись послугами Shopotam, яка запровадила індивідуальні тарифи для посилок до 900 грам, для посилок вагою від 1 кг (2,2 ф) і більше користуйтесь Meest America – у них однаковий тариф для всієї території Росії, а не тільки Москви і Петербургу, і терміни прийнятні. До речі, частина посередників користується послугами саме цієї компанії, яка має 20 років успішного досвіду на ринку.     

Коли замовляете товар в американських інтернет-магазинах, скористуйтесь послугою консолідації товару, яку надають логістичні компанії. Ваш товар безкоштовно зберігається на складі від 7 до 21 дня до моменту відправки ( в залежності від компанії).  Консолідуючи товар, ви суттєво економите на доставці.

     Тарифи на доставку в Білорусь

 

   Доставку морським шляхом здійнюють лише 2 компанії, оданк Meest America є абсолютним фаворитом як по ціні, так і по термінах. Повітряним шляхом є більший вибір пропозицій, однак посередники Shopotam і Western Bid самі користуються послугами логістичних компаній, зокрема USPS.  

   Тарифи на доставку в Узбекистан

     Доставку морем пропонує лише одна компанія,  і це - Meest America.  У авіа доставці в співвідношенні ціна-термін також рекомендуємо цю компанію, адже за термін доставки в 2 тижні інші компанії зі списку пропонують майже на 50% вищу ціну, а в Dnipro дуже хороша ціна за фунт, однак мінімальна вартість вища і термін значно довший.

    Отже, по доставці товарів з інтернет–магазинів і аукціонів США в Україну, Росію, Білорусь і Узбекистан пропозицій може бути багато і вони різні, або ж навпаки мало і в чомусь подібні, тому завжди доводиться робити вибір між ціною і якістю. У співпраці з компанію  Meest America цей вибір робити не доведеться – більш як 20 річинй досвід і перевірена якість, своя логістика і висококваліфіоквані спеціалісти зроблять свою роботу якісно і за доступну ціну.  А також триматимуть вас в курсі всіх акцій і знижок - слідкуйте за новинами  на сторінці блогу і купуйте з задоволення !

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію