Ми вже звикли до того, що лікування за допомогою лазера виконуються тільки в професійних салонах краси або офісах естетичної медицини. В останні роки, однак, виробники епіляторів вирішили надати своїм клієнтам домашньої версії. У кожному салоні зараз проводиться лазерна епіляція Львів.

До недавнього часу, лазерна епіляція лікування не може бути зроблено тільки в професійній салон уповноваженим косметолога . В даний час на ринку пропонуються на продаж пристрої для домашнього використання.

Експерти повідомляють, що схвалений для використання в домашніх умовах лазерний епілятор є повністю безпечними , і їх дія строго у відповідності з діючими стандартами. Це не означає, однак, що немає ризику з ускладнень після видалення волосся, тому що шкіра до операції повинні бути добре підготовлені.

Будь-яке роздратування , свіжий загар , сліди будь-якого шкірного захворювання , як правило, причини, які дискваліфікують пацієнта для проведення операціі в офісі. Однак, коли незалежна оцінка шкіри буде некоректним і може привести до несприятливих наслідків лазера.