Ринок друкованих послуг сьогодні характеризується великою різноманітністю пропозицій. Оскільки друкарень дуже багато, вибрати одну з них нелегко. Друк у Львові здивує вас своєю якість та приємними цінами.

Розрізняють 3 види друкарських процесів:

  • друкування з формуванням зображення в фарбовому резервуарі (гектографія, туркинотипія);
  • друкування з формуванням зображення на проміжній поверхні — формі (так звані класичні способи друку);
  • друкування з формуванням зображення на сприймаючій поверхні (способи з електростатичним й електромагнітним переносом фарбового шару).

На відміну від інших способів множинного репродукування (наприклад, світлокопіювання), поліграфічні способи характеризуються переносом фарбового шару з деякого резервуара на сприймаючу поверхню (найчастіше папір) та використанням друкарських форм, причому формування шару здійснюється відповідно до заздалегідь даного оригіналу, що підлягає репродукуванню.

Під поліграфією слід розуміти також і галузь промисловості — поліграфічну промисловість, що поєднує промислові підприємства, які виготовляють друковану продукцію (книги, газети, журнали, плакати, географічні карти тощо). Поліграфія або поліграфічна промисловість, є матеріально-технічною базою видавничої справи.