Одним із найбільш надійних та простих методів видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла є лазерна епіляція. Даний метод користується надзвичайною популярністю у сучасних жінок та чоловіків.

Як це працює

Процедура базується на руйнуванні фолікула волосини під дією лазерного променю, який спрямовується на оброблювану ділянку шкіри. Світло променю поглинається меланіном (пігментом, що містить волосся), внаслідок цього волосяна цибулина знищується , а подальший ріст волосся припиняється.

Лазерну епіляцію широко застосовують в сучасній косметології для видалення небажаного волосся на спині, животі, руках, ногах, в зоні бікіні, а також на різних ділянках обличчя.

Безумовні переваги методу

На відміну від інших методів, лазерна епіляція має ряд важливих особливостей:

  • швидкість;
  • можливість отримати бездоганний результат навіть в найбільш важко доступних місцях;
  • повна безпечність, відсутність алергічних реакцій, подразнень та пошкоджень шкіри та врослих волосків;
  • довготривалий результат;
  • абсолютна безболісність процедури;
  • висока ефективність.

Дотримуємось правил

Як і кожна інша косметологічна процедура, лазерна епіляція, передбачає дотримання певних правил до та після її застосування, а також має ряд протипоказань, про які завчасно проінформують спеціалісти на попередній консультації.

Центр лазерної косметології «Медіостар» (Львів) надає широкий спектр високоякісних послуг по лазерній епіляції обличчя, рук, ніг, живота, спини та зони бікіні, ультразвуковій, механічній та комбінованій чистці обличчя. Всі процедури проводяться кваліфікованими спеціалістами за допомогою найновішого обладнання. Кожен відвідувач закладу отримає не тільки бездоганний результат, але й відчує справжній затишок закладу та гостинність персоналу.