Всеукраїнський відкритий турнір з таїландського боксу 2014

Соціально -орієнтовані компанії завжди на особливому рахунку в суспільстві. Комерціалізація всіх верств соціуму і бізнесу, зокрема , - це невід'ємний атрибут наших днів. Не кожна компанія вважає за необхідне приділяти увагу ще чогось крім своєї безпосередньої сфери діяльності , і не кожна компанія може собі дозволити виділити кошти для надання спонсорської допомоги , для підтримки нужденних , для заохочення спорту і т.д.

На рахунку міжнародної брокерської компанії безліч спортивних турнірів і змагань , в яких вона брала участь як спонсор , меценат і просто хороший друг.

Чергове масштабна подія у сфері спорту також не минуло без участі . На призи цієї лідируючої брокерської компанії був проведений Всеукраїнський турнір з таїландського боксу Муей - Тай в м.Запоріжжя ( Україна ) .

У змаганні взяли участь 110 спортсменів - це 11 клубів з усієї країни. Серед спортсменів- учасників турніру були й майстри спорту , в тому числі міжнародного каса . Брав турнір спорткомплекс ЗНУ ( Запорізького Національного Університету ) .

Організаторам турніру було особливо відрадно , що 1 місце зайняли їх земляки - клуб « Крос» . На 2 місці - клуб « Аякс» з Орджонікідзе . А бронзовим призером став клуб «Кобра» з Павлограда .

Ще одним приємним моментом став виступ спортсменів молодшої вікової групи , які не відставали від своїх старших товаришів і демонстрували відмінний рівень підготовки. Результати турніру дали зрозуміти , що підростаюче покоління боксерів готове перемагати на всеукраїнській арені , а в перспективі - і гідно представляти Україну на міжнародному рівні.

Джерело http://fastnews.info/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі