Провідні експерти електронної комерції зберуться у Львові, аби разом шукати шляхи підвищення ефективності інтернет-магазинів

За рахунок того, що інтернет-магазинам не потрібно сплачувати орендну плату та утримувати штат продавців, товари в них дешевші ніж аналогічні в звичайних магазинах

За рахунок цього обсяг ринку електронної торгівлі щороку зростає на 30-50%, навіть в умовах економічної кризи.  Так наприклад вже зараз 50% квитків та 35% електроніки купуються через інтернет. І це лише початок. Експерти одноголосно пророкують інтернет магазинам подальший ріст. Це особливо показово на фоні сьогоднішньої економічної ситуації.

Для того, щоб згрупувати спільноту інтернет комерсантів в Україні проводяться різноманітні форуми та конференції. Найбільша з таких конференцій на Західній Україні, , відбудеться вже 31 травня у Львові.

Очікується, що подію відвідає близько 250 учасників, серед яких будуть як і гуру інтернет-торгівлі, котрі вже багато років продають через мережу, так і новачки, котрі лише вирішили перемістити свій бізнес в інтернет.

На конференції будуть підніматися такі питання, як  створення та покращення сайтів, інтернет-магазинів, підвищенню їх конверсії, як правильно взаємодіяти з клієнтами в онлайн-середовищі, аналіз поведінки відвідувачів, аналіз контекстної реклами, соціальних медіа та багато іншого.

Подія буде проходити у три потоки: для професіоналів, де будуть обговорюватися тонкощі конверсій та аналітики; технічний потік де будуть обговорюватися платформи для інтернет-магазинів та стартами галузі; та потік для початківців, де будуть розкриті таємниці правильної роботи інтернет магазинів. Також в межах конференції буде проводитися біржа контактів, де підприємці зможуть знайти собі професійних виконавців для створення власного інтернет магазину.

Подію варто відвідати Власникам інтернет-магазинів, інтернет-підприємцям, представникам web-студій, інтернет-маркетологам, стартапщикам, IT-спеціалістам та власникам та директорам компаній котрі бажають розвитку свого бізнесу.

В країнах Західної Європи та США електроні магазини за об’ємами продажів вже обігнали традиційні. В Україні ще вільні ніші інтернет торгівлі, але конкуренція тут стрімко зростає. І на останок як говорив Біл Гейтс: «у майбутньому залишиться два типи компаній: ті що в інтернеті, та ті, що вийшли з бізнесу»

Детальніше про конференцію можна дізнатися на

Провідні експерти електронної комерції зберуться у Львові, аби разом шукати шляхи підвищення ефективності інтернет-магазинів, фото-1
Lviv eCommerce Forum 2014
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі