Успішність весільного заходу на 50 % залежить від тамади. У давні часи в якості ведучого виступав веселий друг або родич. У сучасному світі цю роль грають професіонали. Під час вибору ведучого потрібно добре уявляти , що вам саме потрібно , і дотримуватися деяких правил. На сайті http://girko.net/lviv/tamada/ представлений тамада у Львові ціни якого вас приємно здивують. 

Тамада - це головний розпорядник застілля. Його головне завдання - з вигадкою, зі смаком, гумором і з прекрасним музичним оформленням організувати, провести і зробити ваше весілля незабутнім. Варто підійти до вибору тамади відповідально. Чим раніше ви почнете шукати тамаду, тим краще. Запам'ятайте, хороших ведучих розбирають швидко, особливо в сезон весіль.

Для справжнього професіонала вік не має значення, однією з важливих якостей такого тамади є вміння бути «на одній хвилі» з гостями, тож питання "скільки йому років?" у вас навіть не виникне. Однак «зеленому шмаркачу» на «дорослому» весіллі важко буде завоювати увагу гостей, а дідусь з валідолом не зможе якісно розважити молоду публіку.

У потенційного тамади потрібно обов’язково попросити відеозапису урочистостей , які він проводив. Якщо він працює за шаблонним сценаріями , то слід обумовити їх коригування . Хороший ведучий розробляє сценарій для кожного весілля окремо. Поясніть , яка категорія людей буде присутній на святі. Також потрібно дізнатися , працює він один або разом з фотографом , музикантом , оператором.