Обгортання... Скільки багатих асоціацій викликає у нас це слово: чудодійний естетичний ефект, релакс, і звичайно ж професійне обслуговування. Все це чекає вас в СПА центрі готелю Edem Resort, де найкращі професіонали роблять приємні процедури и покращують фізичний и не тільки стан людини.

Чим же так дивні обгортання ? Давайте відкриємо завісу таємничості. Процедура обгортання не нова. Сама Клеопатра використовувала обгортання на основі чудодійних сумішей для продовження молодості і краси. І сьогодні обгортання не втратили свою значимість.

На сьогоднішній день обгортання по праву визнаються однією з найбільш ефективних і приємних косметичних процедур для корекції фігури, підтяжки шкіри і боротьби з целюлітом! Головна перевага обгортань в тому, що вони сприятливо впливають не тільки на шкіру, сприяють розщепленню жирових відкладень, але і надають потужний загальнозміцнюючий, оздоровчий ефект!

Надзвичайно приємна процедура для живлення і зволоження вашої шкіри з чудовим релаксуючим ефектом. Дарує приголомшливі естетичні результати - підвищується пружність шкіри, поліпшуються контури тіла. Шоколадне обгортання - відмінний помічник у боротьбі з целюлітом - істотно зменшується ненависна "апельсинова кірка». Відчуйте прилив енергії та відмінного настрою, до того ж з незаперечною користю для фігури!