Куди вкласти гроші під відсотки, поки курс долара нестабільний

Чи досяг долар свого історичного максимуму в нашій країні? Прогнози та думки щодо цього змінюються з дня на день. Експерти, аналітики, політики навипередки то заспокоюють народ та закликають не панікувати, а то лякають погіршенням ситуації та рекомендують отримати ніс по вітру.

Лишень за протягом тижня максимальної фінансової паніки серед населення, яка тривала у лютому, з депозитів люди зняли майже 7% своїх коштів. Це стосується і вкладів у гривні, і депозитів у іноземній валюті.

Чимало хто вважає, що гідної альтернативи банківським депозитам не існує, тому намагаються перечекати «лихі» часи вдома, тримаючи гроші «у панчосі».

Та чи це є фінансово грамотно? Адже гроші за будь-якої ситуації мають працювати, а не лежати «мертвим» вантажем. І, в ідеалі, кошти ще мають приносити певний прибуток.

Ті, хто це розуміє, вкладає кошти у Форекс, тим більше, що сьогодні цей спосіб інвестування (і пасивного заробітку) доступний абсолютно усім.

На Форексі ніхто і ніколи (тим більше, в особі держави чи банків) не зможе вам заборонити вивести власні гроші зі свого рахунку.

Маючи на руках вільну суму всього лише у 100$, громадянин може відкрити рахунок у брокерській компанії, яка й забезпечить доступ до валютного ринку Форекс. Завдяки довірчому управлінню вкладник (інвестор) доручає професійному трейдеру (або одразу кільком) управляти своїми коштами, торгувати ними на Форексі та заробляти прибуток.

Ризики? Безумовно, вони існують, як і у будь-якій фінансовій справі. Яким ризикам піддавати свої заощадження і як мінімізувати можливі ризики втрат, - це великою мірою залежить від самого інвестора. Брокерські компанії пропонують сьогодні широку лінійку фінансових інструментів, унікальних сервісів та ефективних можливостей, скориставшись якими кожний інвестор може самостійно диверсифікувати свої ризики та сформувати дійсно прибутковий інвестиційний портфель.

Найпростіший спосіб зробити це – довірити свої гроші в управління одразу кільком трейдерам. Іншими словами, приєднати свій рахунок до ПАММ-рахунків цих трейдерів. ПАММ-рахунок – це спеціальний торговий рахунок, яким керує досвідчений трейдер (управляючий). На ньому зібрані кошти самого управляючого та численних інвесторів, які приєдналися до нього.

Спеціалісти радять 20-30% інвестиційного портфелю віддавати управляючим з агресивною стратегією торгівлі, які торгують з підвищеними ризиками, але і дохід отримують значно більший, аніж консерватори. Основну ж частку портфелю варто формувати з тих ПАММ-рахунків, торгівля на яких йде «по старинці», тобто повільно, але вірно.

Розподіливши таким чином кошти поміж кількома різними ПАММ-рахунками, інвестор зводить до нуля вірогідність повністю піти у мінус, тому що одночасно усі рахунки показати негативну прибутковість не можуть.

І, нарешті, найголовніша перевага ПАММ-інвестування перед рештою способами вкладання коштів – розмір прибутку. В середньому за рік пересічний інвестор отримує 60-120% прибутку.

Порівняйте: відкрити депозит у банку на 100$ і отримати через рік прибуток у 15-18%, або ж відкрити рахунок на Форексі на таку ж суму і заробити за рік 60-120%. Різниця однозначно говорить на користь ПАММ-інвестування.

Источник http://pamm-moscow.com/

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував