У «Львівській полтехніці» відбудуться Європейські інженерні змагання EBEC

Європейські інженерні змагання EBEC

24-28 березня 2014 року

Національний університет «Львівська політехніка»

У Львові міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) за підтримки Колегії та профкому студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» вшосте планує провести Європейські інженерні змагання EBEC (European BEST Engineering competitions).

EBEC – це проект, який щороку об’єднує талановитих студентів, дає змогу втілювати креативні інженерні ідеї, та назавжди залишає безцінний досвід і незабутні спогади.

Щороку локальні осередки BEST проводять понад 50 Інженерних Змагань тривалістю від 1 до 14 днів.

В Україні вперше інженерні змагання були проведені весною 2009 року. В цьому році Змагання зміняться, але все ж таки будуть спрямовані на просування інженерної думки в Україні і створення сприятливих умов для її виникнення і розвитку.

В рамках Інженерних змагань студентам технічних університетів надається унікальна можливість розвинути свої вміння та реалізувати свої ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською студентською спільнотою.

Змагання будуть проходити у двох категоріях:

Team Design (командне проектування) - моделювання чи проектування технічних конструкцій з подальшою демонстрацією результатів. Вирішення задачі базується на застосуванні основних принципів фізики та законів динаміки, аеродинаміки, кінематики та електротехніки. Учасникам надаються підручні матеріали, з яких вони повинні скласти упродовж декількох днів задану їм конструкцію.

Case Study (ситуаційна задача) - вирішення аналітичних завдань, дослідження певного об’єкту, проблеми чи процесу, представлення стратегічної моделі дії в конкретній ситуації. Завдання технічного або економічного характеру вирішуються шляхом обговорення. Для розробки завдань, організатори вивчають соціальні проблеми українців, особливо людей з обмеженими можливостями.

Головною метою проекту є розвиток студентів, підвищення їхньої конкурентоспроможності, створення сприятливих умов для розробки своїх ідей. Також ми знайомимо учасників з потенційними роботодавцями, що дає можливість студентам дізнатися про критерії та особливості працевлаштування, і в майбутньому успішно зарекомендувати себе. Завдяки інженерним змаганням студенти можуть спілкуватись зі своїми однодумцями, обмінюватись досвідом та ідеями, а також навчитись працювати в команді, а це в свою чергує стає платформою для отримання успіху у майбутньому. 

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував