Резюме - основа пошуку роботи у Львові

Працевлаштування у наш час не представляє проблеми, особливо у великих містах таких, як Львів. Ринок надає постійно зростаючий вибір вакансій. Проте, незважаючи на масу пропозицій, безліч людей як і раніше знаходяться у пошуках відповідного місця. Але частенько відбувається це не від завищених вимог, що висуває претендент, а через те, що людина не вміє правильно подати себе в очах фахівця з підбору персоналу.

Пошук роботи у Львові повинен розпочинатися із складання резюме. Цей документ є запорукою успішних пошуків і швидкого отримання бажаної посади.

Правила ідеального резюме

Звичайно, в кожному випадку потрібнен індивідуальний підхід, виходячи з особливостей посади на яку ви претендуєте, ваших особових якостей і так далі. Але все-таки є загальні правила написання резюме, які актуальні для усіх. Ці поняття можна назвати базовими, і вони були отримані фахівцями після довгих досліджень. За інформацією порталу "Труд", точне наслідування цих правил допоможе в короткі терміни здійснитися вашим планам.

Найголовніший пункт резюме - точна і повна назва бажаної посади. Формулювати треба чітко, щоб у менеджера відразу склалася думка, що ви розумієте чого хочете. Виключіть такі розпливчаті вирази, як "будь-яке вакантне місце", "фахівець", оскільки вони не дають зрозуміти, на що ви розраховуєте. Жоден роботодавець не роздумуватиме над тим, що б він міг запропонувати у своїй компанії людині, що прислала подібне обтічне резюме.

Якщо ви добре володієте декількома професіями, не вказуйте їх все в одному резюме, особливо якщо вони з абсолютно різних сфер діяльності. Краще скласти декілька резюме. Основний упор в документі повинен робитися на професійні навички, необхідні для виконання конкретної роботи.

Також резюме повинне мати графу "Рівень доходу", де вимагається вказати конкретну цифру, на яку ви розраховуєте.

При написанні цього документу недоречні жарти, гумор, іронія і так далі. Резюме - ваше обличчя, тому повинно бути виконано в діловому стилі, який показує, що ви налагоджені серйозно працювати.

Розміри ідеального резюме

Стежте за розміром. Резюме не повинне перевищувати двох листів, а в ідеалі повинно поміщатися на одному листі. Проте важливо надати точну інформацію про себе в стислій, але зрозумілій формі. Якщо роботодавець надалі запросить вас на співбесіду, він повинен скласти уявлення про вас заздалегідь.

Не варто згадувати в резюме паспортні дані(серія і номер), давати посилання на ваші профілі в соціальних мережах. По-перше, це робиться в цілях безпеки, а по-друге, таку інформацію ніяк не можна віднести до робочої.

Якщо ви не упевнені в тому, що пишете досить грамотно, знайдіть в інтернеті сайт з автоматичною перевіркою орфографії.

Будьте чесними, нічого не приховуйте. Повністю повідомляйте про отриману освіту і володіння додатковими навичками. Багато хто вважає за краще додавати до резюме фотографію. Краще всього брати паспортне фото. На знімку не повинно бути сторонніх осіб.

Куди подати резюме?

Найрозумніше буде помістити резюме на тематичному сайті. Ресурс пошуку роботиTrud.com —це величезний інформаційний портал, який відвідують не лише громадяни в пошуку вакансій, але і фахівці з підбору персоналу з різних компаній. Подавши резюме на цей сайт, ви в рази підвищите шанс, що вашу кандидатуру помітять. Усі відомості актуальні, постійно оновлюються. Є "розумний" пошук, який здійснює вибір пропозицій за заданими вами параметрами.

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)