• Головна
  • Створення графічних відеороликів відтепер і в Україні!
Реклама
15:00, 26 вересня 2013 р.

Створення графічних відеороликів відтепер і в Україні!

Реклама

Багато хто з вас, мабуть, став зауважувати, що сучасна українська та російська відеопродукція стає на якісно новий рівень. Це можна бачити і в кінематографі, і в роботах кліпмеікерів, та й нові телепрограми вражають якістю зйомок та спецефектів. І якщо раніше, для досягнення більш-менш схожого результату, замовники відеопродукції частенько звертались до закордонних спеціалістів, при тому виплачуючи їм чималі гонорари (ніяк не менші ніж Голлівудські), то тепер спеціалісти з країн пострадянського простору можуть не тільки сягнути рівня своїх заморських колег, але й «втерти» багатьом з них «носа».

То хто ж стоїть за лаштунками і створює яскраві образи та вражаючі спецефекти сучасного відео? Ця цікава, творча і трудоємка робота сьогодні називається відеодизайном. При тому кількість студій, що займаються цим досить новим напрямком в Україні, хоч і мала, але щораз збільшується. А для того, щоб дізнатись більше про процес створення відео, ми зустрілись із представником компанії Веб Сервіс, одним з основних напрямків діяльності якої є створення відеороликів – більше інформації про компанію ви можете дізнатись за адресою ws-ua.com

Як виявилось, сучасний відеодизайн, або моушиндизайн (Motiondesign), як його називають закордонні колеги з’явився на світ досить недавно, і його перші «адепти» свого часу для досягнення цікавих ефектів більше працювали руками, ножицями та клеєм. Сьогодні ж такі жертви відпадають самі по собі. Сучасні технології сягають таких вершин, що ефекти, на які раніше в спеціаліста могли йти години, дні, а часом і тижні, тепер можна реалізувати за кілька хвилин. Потужні комп’ютери, могутні процесори і доступ до інформації – усе це дозволяє розширювати не тільки коло людей, що взяли собі за професію відеодизайн, але й дає можливість не обмежувати фантазію. Щоправда іще донедавна, та невелика кількість студій відеодизайну, яка була представлена на ринку, за свої послуги правила непомірні ціни, і все це було пов’язано із невеликою конкуренцією в даній ніші. Якщо раніше за 2-3 хвилинний ролик бюджет становив десятки тисяч доларів, то тепер ці суми знизились до справді доступних.

Сьогодні власник навіть невеликої компанії спроможний за адекватну суму замовити відеоролик про свою компанію, товар чи послугу. І таких замовників стає чим далі більше, адже ролик можна використовувати у найрізноманітніший спосіб: на сайті, на телебаченні в якості реклами, на виставках та презентаціях, в якості промо продукції, на екранах в офісах та бізнес-центрах, тощо.

Одним із найпопулярніших замовлень відео студій є створення промо роликів для сайту, які в оригінальній формі здатні розказати і показати про усі ваші переваги, в цікавій формі подати об’ємну інформацію, яку в текстовому вигляді зазвичай оминають відвідувачі сайтів. Зрештою відео на сайті в рази підвищує конверсію, воно приваблює і заохочує.

І найприємніше в ситуації із відеодизайном є те, що замовник і виконавець не обов’язково повинні знаходитись в одному місті чи навіть країні. У Відео Студії компанії Веб Сервіс працюють із замовниками з України, Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Ізраїлю, Великобританії, США. І коло клієнтів, разом із портфоліо, постійно розширюється.

Тому якщо Вас зацікавить можливість створення ролика для власної компанії – неодмінно зайдіть на сайт http://ws-ua.com/videodesign.html в розділ Відео Студія. Дізнайтесь більше, дивіться роботи і звертайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...