Бізнес без вкладень

У кожного з нас рано чи пізно закрадається думка про те, що хочеться чогось більшого в житті - купити заміський будинок, шикарну машину, вивозити регулярно сім'ю за кордон, підлікувати здоров'я. Для цих цілей потрібні гроші, хто б, що про них не говорив. А на поточній роботі, яка пов'язана із збагаченням чужого дядька за ваш рахунок, цих цілей не досягти або дуже довго йти потрібно по кар'єрних сходах, хоча хто знає, чи не прийде племінник шефа і не займе ваше місце.
Відвідують думки про відкриття власної справи. Це хороший і гідний вчинок відкрити бізнес, адже «дядько» теж колись починав з нуля. Для цього потрібен стартовий капітал, щоб орендувати приміщення, закупити інвентар, товар, найняти працівників. Відразу виникає багато питань і нюансів.
1. Визначитися з видом бізнесу. Якщо ви хороший фахівець в області програмуванні і розробки, то, можливо, варто задуматися про відкриття бюро розробки прикладних програм або дизайнерську студію. Якщо ви продаєте жіноча білизна відомого виробника, то чому б не відкрити точку на ринку або в торговому центрі?
2. Добре прорахувати витрати і спрогнозувати прибуток. Наприклад, телефонуйте постачальнику вашого шефа і питаєте ціну на товар. А потім прикидаєте, який прибуток отримує він.
3. Знайти гарне приміщення в прохідному місці або приготується створювати власний сайт. Обидва ці варіанти досить затратні по грошах, так що, будьте готові.
4. Спочатку можна бути сам собі бухгалтером, продавцем, фахівцем, але далі потрібен добре навчений персонал.
5. Далі йдуть в основному технічні питання - питання по реєстрації ІП або ТОВ, погодження з органами місцевого самоврядування (у невеликих містах ще можуть змусити купити патент на здійснення діяльності, але коштує він рублів 500).
Говорити про класичний бізнесі можна скільки завгодно, але зробити успішним його поодинці без зв'язків нереально!
Тоді можна спробувати свої сили в мережевому маркетингу МЛМ. Це система реалізації продукції за допомогою мережі дистриб'юторів. У кожного є можливість заробити гроші, приклавши невеликі зусилля.
За такою системою працює компанія Оріфлейм, косметика якою користується величезною популярністю по всьому світу!
Все що необхідно для гарного початку - це заповнити форму реєстрації на офіційному сайті Оріфлейм, після чого з вами зв'яжеться персональний менеджер і введе в курс справи. При цьому будь-яких обов'язкових внесків та квитків немає!
Подробиці можна дізнатися на сайті http://oriflame100.ru/

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)