• Львів’янин Роман Бондарук – чемпіон Європи з кульової стрільби
11:28, 1 серпня 2013 р.

Львів’янин Роман Бондарук – чемпіон Європи з кульової стрільби

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби, що триває цими днями в хорватському Осієку, член національної збірної команди України львів’янин Роман Бондарук переміг у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25-ти метровій дистанції, набравши у фіналі 32 очки. Про це 032 повідомила прес-служба ЛОДА.

Другим фінішував росіянин Олексій Клімов – 31, а бронзова нагорода дісталася німцю Крістіану Райтцу – 27.

Зазначимо, що в особистій колекції Романа Бондарука вже були нагороди чемпіонатів Європи, проте титул найсильнішого він здобув вперше.

Загалом на цьому чемпіонаті у складі збірної команди України змагається шестеро вихованців школи кульової стрільби Львівщини.

Довідково:

БОНДАРУК РОМАН РОМАНОВИЧ

Спортивне звання: майстер спорту міжнародного класу.

Дата народження: 20 червня 1974 р.

Вид зброї: пістолет.

Особисті тренери: В.І. Серединський та Р.Р. Бондарук.

Спортивне товариство, установа: ФСТ “Динамо”, Львівська школа вищої спортивної майстерності

Освіта: навчається  у Львівському державному університеті фізичної культури (ІV курс).

Сімейний стан: одружений, має доньку.

Спортивні досягнення: Член збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, учасник ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні (VІ місце), та XXX ігор в Лондоні, неодноразовий призер етапів Кубку світу, багаторазовий переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.