• Головна
  • Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД) – сучасний метод діагностики захворювань чоловіків
Новини компаній
16:20, 13 січня

Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД) – сучасний метод діагностики захворювань чоловіків

Новини компаній

Нерідко чоловіки звертаються до відповідних фахівців у медичні заклади у тому стані, коли їх хвороба зайшла вже надто далеко та виправити ситуацію, котра склалася, стає ой як непросто. Як відомо, неможливо придумати найефективнішого способу як вилікувати те чи інше захворювання, аніж всебічне обстеження та звісно очна консультація у професійного кваліфікованого фахівця.

Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД) – сучасний метод діагностики захворювань чоловіків, фото-1

З метою уникнення появи у чоловіків запущених захворювань сечостатевої сфери та звісно їх подальших ускладнень, кожен представник сильної половини людства повинен турбуватися про власне чоловіче здоров'я. А для цього потрібно обов'язково проходити щорічний профілактичний огляд у фахівця в чоловічому оглядовому кабінеті та при перших же симптомах хвороб аналогічно звертатися в медичний заклад.

Куди саме можливо звернутися при першій необхідності?

Сьогодні хотілося б трохи ближче познайомити вас із https://mcs.kiev.ua/transrektalnoe-uzi-truzi-prostatyi, сучасною приватною медичною клінікою «МедЦентрСервіс». Саме тут кожен чоловік може без будь-яких проблем записатися на таку нині популярну процедуру як трансректальне УЗД простати (ТРУЗД), котре вважають не інакше як сучасним методом діагностики захворювань чоловіків.

Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД) – сучасний метод діагностики захворювань чоловіків, фото-2

Це ультразвукове дослідження широко застосовують у сучасній медицині саме з метою діагностування захворювань чоловічої статевої системи. Метод надзвичайно популярний оскільки він є цілком безпечним для організму чоловіків та в той же час дозволяє 100% точно та безболісно проводити діагностику безлічі захворювань урологічного плану.

У медичній клініці «МедЦентрСервіс» сьогодні успішно проводять найповніший комплекс урологічних УЗД досліджень. Зокрема зараз ми ведемо мову не лише про трансректальне УЗД простати і сім'яних пухирців, але й про трансабдомінальне УЗД. Перше з них проводять навіть при першому візиті до лікаря уролога оскільки воно абсолютно безпечне, безболісне та таке, котре не потребує ніякої спеціальної підготовки.

Як зрозуміти що пора на трансректальне УЗД?

Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД) – сучасний метод діагностики захворювань чоловіків, фото-3

Якщо раптом представник сильної половини людства став помічати вранці набряклість обличчя, у нього спостерігається швидке збільшення ваги тіла та підвищений тиск, має місце рідкісне або ж навпаки часте сечовипускання вдень та вночі, спостерігаються різі під час сечовипускання та інщі симптоми, пов’язані з сечовипусканням, саме час звернутися до лікаря. Серед переліку окремих переваг такого своєчасного ультразвукового дослідження, нам окремо хочеться виділити декілька наступних:

  • можливість виявлення на ранніх стадіях розвитку різноманітних чоловічих захворювань;
  • в той час коли результати аналізів можуть бути недостатньо інформативні, дослідження ж допомагає дізнатися більше;
  • завдячуючи дослідженню можна досягти можливості призначення своєчасного лікування;
  • ультразвукова діагностика допомагає тримати під контролем на лише лікування, але й його результати.

Цікаво що цього роду дослідження вважається незамінним для тих людей, котрі мають алергію на рентгеноконтрастні речовини, що без них просто неможливе проведення діагностики за допомогою рентгену. Методом трансректального УЗД простати та сім'яних пухирців можна діагностувати різноманітні захворювання сечового міхура, передміхурової залози, сім’яних пухірців, мошонки з яєчками.

Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД) – сучасний метод діагностики захворювань чоловіків, фото-4

Якщо у вас раптом залишилися запитання або ж ви хочете записатися до лікаря на прийом, не відкладайте це на потім. Телефонуйте в приватну медичну клініку «МедЦентрСервіс» за допомогою одного з номерів телефонів:

  • (044) 280-01-52;
  • (096) 280-01-52;
  • (073) 280-01-52. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...